This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC One S ve One XL İçin Jelly Bean Güncelleme Hazırlıkları

HTC’nin Android güncellemeleri konusunda şöhreti hiç çok iyi olmamıştır ve Jelly Bean’in ard arda yeni güncellemelerle ortaya çıkması bir çok kişinin gözünü HTC ve popüler serisi olan One’a çevirmesine neden oldu. İyi haber ise eğer şimdiki duyacağınız haber doğruysa HTC müşterileri Jelly Bean’den biraz nemalanmak için çok beklemeyecek. Avusturalyalı Telstra’nın bildirdiğine göre HTC şu an Jelly Bean için HTC One S ve One XL’le Android 4.1 güncellemeleri için uğraşıyor.

Tabii aklınızda bulundurmanız gereken şey ise Telstra’nın Android güncellemeleri hakkında verdiği haberlerde çok da güvenilir olmadığı. Yani HTC’den gelecek güncelleme hakkındaki resmi açıklamaya kadar bu söylentiye çok da itibar etmemeniz gerekebilir. Bunu söylemekle birlikte websitelerine bir göz atabilirsiniz:

Bu cihazların kullanıcıları için dua ediyoruz ve umuyoruz ki HTC o veya bu şekilde bir güncelleme çıkarır. Quad core işlemcili HTC One X 4.1 güncellemesi için hiçbir duyum almadık ama duyar duymaz size haber vereceğiz.

Resimler: ultimate10.net, androidguys.com, and Telstra

Kaynak: Engadget

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!