Authored by:

[Test] HTC One, Sony Xperia Z ve Galaxy Note 2 Karşılaştırma Videosu

Authored by: Volkan E. — 20.Nis.2013

Üst düzey akıllı telefon segmentinin yıldızları HTC One, Sony Xperia Z ve Samsung Galaxy Note 2 cihazlarının günlük kullanım performanslarını detaylı olarak karşılaştırdık ve AndroidPIT takipçilerine özel bir video hazırladık. Bu cihazlar arasında dört farklı kriteri esas alarak yaptığımız performans testlerinin sonucunda hangisinin daha iyi olduğunun kararını vermek siz okuyucularımıza kalıyor. Detaylı inceleme videosunu yazının devamında bulabilirsiniz.

one z note 2 WM

Benzer cihazların karşılaştırılmasında donanımsal teknik özellikler çoğu zaman gerçek hayat kullanımı ile örtüşmezler. Bu anlamda bu üç harika cihaz özelinde akıllı telefon kullanıcılarının günlük hayatlarında sıkça kullandıkları dört özelliğin çalışma performansını ayrı ayrı tek bir ekran üzerinde gösteren videomuz ilginizi çekecektir. 

(youtube linki: buradan)

HTC One, Sony Xperia Z ve Samsung Galaxy Note 2 karşılaştırma testimiz hakkındaki görüşlerinizi yorumlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin. Siz bu cihazlar içerisinden hangisini tercih ederdiniz?

AndroidPIT Türkiye'nin kuruluşundan beri editör ve sayfa yöneticisi olarak çalışmakta olan Volkan'ın Berlin'deki gizli amacı yaklaşık 100 yıl önce memleketi Bergama'dan Berlin'e kaçırılan Zeus Sunağı'nı geri götürmektir.

İlginizi çekebilir

6 comments

Yeni yorum yaz:
 • semra kaya 11.May.2013 Link to comment

  Kendime yeni bir telefon alacağım ve her insan gibi bunun mükemmel olmasını istiyorum çünkü cebimden çıkacak miktar oldukça fazla olacak.

  Şu an en gözde 3 telefon var: GS4,Xperia Z,HTC One. Benim için en önemli unsurlar kamera kalitesi,telefonun dayanıklılığı ve hızı. Bu 3 telefondan tüm özelliklere bakıldığında en çok hangisini tavsiye edersiniz?

 • Volkan E. 25.Nis.2013 Link to comment

  @ Haktan

  Yekpare alimünyum kasa hakikaten göze hitap ediyor. Aynı zamanda elde duruşta harika

 • Haktan KOÇAK 25.Nis.2013 Link to comment

  Htc one daha iyi gibi duruyor birde kilitleme tuşu sağda olsaydı süper olurdu metal gövde ayrıca güzel bir hava katmış

 • Volkan E. 22.Nis.2013 Link to comment

  Galaxy Note 2'nin diğerlerinden çok da altta kalır bir tarafı yok :)

 • Sezer Ardal 21.Nis.2013 Link to comment

  Xperia Z bnce lider.

 • Araz 20.Nis.2013 Link to comment

  Büyük ihtimalle htc ONE

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!