This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

İşte Galaxy S4'ten pahalı mı olur ucuz mu olur diye kafa patlatırken sonunda HTC One'ın fiyatı da belli oldu. Turkcell ve Avea'nın ön satışa çıkardığı cihazın fiyatı ve teslimat tarihi haberimizde.

htc one turkcell
Turkcell cihazın yanında verdiği hediyelerle bir adım önde. / © Turkcell

2000 TL ! HTC One bu fiyat konumlandırmasıyla resmen Galaxy S4 ile savaşa girdi ve Galaxy S4'ün kendisinden hiç de daha fazla değerli olmadığı mesajını tüketiciye verdi. Diğer anlamda artık bir fiyat savaşından ziyade ürünlerin "kendisi" yani sadece kendi performansları savaşın kazananını belirleyecek (tabii şirketlerin diğer pazarlama kanallarındaki performansını hesaba katmazsak -ki Samsung bu konuda çok başarılı).

Yukarıda Turkcell'in sitesinden alınmış ekran görüntüsünde de gördüğünüz gibi Turkcell cihazı 1999 TL'ye satıyor ve yanında bir araç kiti ve 1 ay boyunca 1 GB internet paketi hediye ediyor. Cihaz Yapı Kredi kart ile peşin fiyatına 12 taksit ile satın alınabiliyor. Cihazın sevkiyatı 7 Mayıs tarihinden itibaren başlıyor.

htc one avea
Avea herhangi bir hediye olmaksızın düz fiyattan satıyor. / © Avea

Avea ise Turkcell gibi herhangi bir hediye teklifinde bulunmadan ve başka hiçbir bilgi olmaksızın sitesine cihazın satışını bir cümleyle girmiş. Ne ödeme seçeneği, ne sevkiyat tarihi... Satın almak için herhangi bir link bile mevcut değil.

Tüm yeni cihazların fiyatları belli olduğuna göre şimdi sorumuzu sorabilirz:

 

Hangi cihazı alırdınız?
View results

 

 

3 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!