This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC One ve Galaxy S4 Google Edition Cihazların Satışına Başlandı

2013 yılının en önemli iki akıllı telefonu HTC One ve Samsung Galaxy S4'ün pür Android kullanım tecrübesi sağlayan Google Edition sürümleri Amerika'da Google Play üzerinden satılmaya başlandı. Galaxy S4'ün satış fiyatının HTC One'dan yüksek oluşu dikkat çekiyor.

samsung gs4 htc one google edition
HTC One (solda) ve Galaxy S4 (sağda) Google Edition'lar Amerika'da satışta / © Google

LTE bağlantı desteğine ve 16 GB dahili hafızaya sahip olacak olan yeni Galaxy S4 Google Edition'u cazip kılan en önemli özellik Android güncellemelerinde aynen Nexus cihazlarda olduğu gibi diğer cihazlara göre önceliğe sahip olacak olması.

HTC One Google Edition telefon sahipleri de aynen Google Nexus cihazlardaki gibi Android'in en güncel sürümlerini anında alma ayrıcalığına sahip olacaklar. HTC'nin Android güncellemeleri konusunda bugüne kadar çok da iyi bir performans sergilemediği aşikar. Bu bağlamda HTC One Google Edition sahipleri güncelleme derdinden kurtulmuş olacaklar. HTC One Google Edition'ın kullancı arayüzü %100 Android kullanım deneyimi sunacak. HTC Sense 5 kullanıcı arayüzü tamamen devre dışı kalıyor. 

Cihazların Amerika satış fiyatlarına göz attığımızda Galaxy S4'ün 649 USD'lik fiyatla 599 USD'ye alıcı bulan HTC One'dan daha pahalı oluşu dikkat çekyor. 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!