This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 4 comments

HTC One X Sonunda Jelly Bean Güncellemesi Gördü Peki Ya Türkiye?

Güncellemer konusunda HTC'nin sizin de bildiğiniz gibi kötü bir sicili var. Şirketin güncelleyeceğim deyip kesin bir tarih vermediği birçok modeli var. Şirket daha önce ilk güncellemenin HTC One X'e geleceği sözünü vermişti. Bundan tam iki ay önce HTC One X'e gelecek Jelly Bean güncellemesinin Ekim ayında gelmesinin beklendiği haberini göz önünde bulundurursak bir yanılgı yaşamış olduğumuz kuşkusuz. Fakat sonunda HTC One X'e Jelly Bean (Android 4.1) güncellemesi geldi.

Ortalıkta dolaşan tweetlere bakılacak olursa, farklı ülkelerden pek çok HTC One X kullanıcısı Android 4.1 güncellemesini telefonuna yüklemiş durumda. Güncellemeyi gören ülkeler ise şunlar: Amerika, İngiltere, Hindistan, Arjantin, Brezilya ve Peru. Yakında diğer ülkelere de gelmesi bekleniyor.

Başlıktan aklınızda kalmış olabilir: Peki ya Türkiye? Şimdilik Türkiye'deki Android kesiminden herhangi bir duyum almadık. Alır almaz sizi bilgilendireceğiz. Bu noktada eğer bir One X kullanıcısıysanız, telefonunuzun ayarlar menüsünden güncellemenin mevcut olup olmadığını kontrol edebilirsiniz: Ayarlar -> Yazılım Güncellemeleri -> Sorgula.

Tüm güncelleme 366 MB büyüklüğünde yani cihazınızda yeterli bir boş alan bırakmak isteyebilirsiniz. Jelly Bean; Google Now, hızlı veri işleme, geliştirilmiş "yüz ile ekran kilidi açma", widgetların boyutlarını ayarlayabilme gibi birçok yenilik getiriyor. Yani bu güncelleme gerçekten hoşunuza gidebilir.

Türkiye'den güncellemeyi gören varsa bizi burdan bilgilendirebilir! Ben en aşağı bir ay zaman veriyorum. Sizin tahminleriniz?

Kaynak: Slashgear

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!