This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC Tüm Dünyada One X, One S ve One XL İçin Güncellemeyi Doğruladı

Avusturalyalı telekominikasyon şirketi Telstra bu hafta başında HTC One S ve One XL için Android Jelly Bean güncellemerinin test aşamasında olduğunu söylemiş fakat hangi bölgelerde, hangi şirketlerde ve hangi HTC One cihazı için olacağını söylememişti. Bugünse HTC direkt olarak One X, One S ve One XL (One V love için yok mu?) için Android Jelly Bean dünya çapında bir güncelleme olacağını söyledi.

HTC güncellemelerin ne zaman piyasaya çıkacağı konusunda bir bilgi vermedi ve Slashgear’ın teyit ettiğine göre tüketicilerin “cihaz güncellemerine, zamanlamaya ve HTC ve Jelly Bean hakkında diğer detaylar hakkında beklemede kalması” gerekiyor. Sonraki bilgilendirme ise çok detaylı olmasa da güncellemenin dünya çapında olacağı oldu.

HTC’nin Jelly Bean’i ana telefonlarına katma hazırlıkları yapması kesinlikle doğru yolda bir adım ve HTC’nin güncelleme hazırlıkları yaptığını duymak gerçekten çok iyi. Umarız bu cihazların kullanıcıları Android 4.1’i görmek için çok beklemek zorunda kalmaz.

Yani Samsung Galaxy Nexus, Nexus S, Motorola Xoom ve HTC One serileri JB aşkı ile doluyor, peki ya Motorola, LG, and Sony?

Detaylar geldiğinde sizinle paylaşacağız.

Resim: XDA Develpers

Kaynak: Slashgear

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!