This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC yeni Android telefonunu ve GoPro rakibi olacak kamerasını tanıttı

HTC, New York’ta gerçekleştirdiği Double-Exposure organizasyonunda yeni cihazlarını tanıttı. Beklediğimiz gibi telefonlarda selfie olayını bir adım ileriye götüren HTC Desire Eye ve GoPro rakibi HTC RE tanıtılan cihazlardı.

htc desire eye
© HTC

HTC Desire Eye

IFA 2014’te gördüğümüz HTC Desire 820 temel alınarak üretilen HTC Desire Eye özellikle genç kesim için muhteşem bir seçenek. Çift LED flaşlı kameralarıyla HTC bu modelde başka hiçbir rakibinde olmayan bir özellikle ön kamerayı da arka kamera ile aynı kalibrede üretmiş. 13 MP kameralar özellikle selfie sevenlerin oldukça hoşuna gidecek.

Aynı zamanda cihaz IPX7 sertifikalı ve 30 dakika boyunca 1 metreye kadar suyun altında da kalabiliyor. Cihazın fiyatıysa henüz belli değil.

AndroidPIT HTC Desire Eye 7
© ANDROIDPIT

HTC RE

Bir diğer tanıtılan cihazsa HTC RE idi. HTC bu yeni ürünüyle GoPro’nun tahtını sallama peşinde. Android telefonunuz tarafından kontrol edilebilecek olan kamera aynı zamanda telefona da monte edilebiliyor. Cihazın farklı tasarımı ve 1080p video çekme özelliği yanında 146 derece açıyla oldukça kaliteli fotoğraflar çekmenize fırsat veren kaliteli lensleri de ilgi çekici. Cihaz ayrıca su geçirmez ve IPX7 sertifikalı.

htcre
© HTC

HTC RE dört farklı renkte piyasaya çıkacak. Beyaz, turuncu, lacivert, yeşil renklerde olacak HTC RE 200 dolar etiketiyle satışa sunulacak.

HTC Eye Experience

HTC ayrıca bu cihazlarla beraber çıkaracakları yeni bir teknolojiyi de tanıttı. Eye Experience dedikleri bu özellik sayesinde HTC cihazlar arasında görsel almak ve paylaşmak kolaylaşıyor.

dualshots
© HTC

Ayrıca bu teknolojiyle yüz tanıma olayı biraz daha geliştiriliyor ve siz hareket etseniz de cihaz yüz hatlarınızı sabitleyip bulanık fotoğrafların önüne geçiyor.

Yeni çıkan cihazlarla ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Ön kameranın 13 MP olması sizce güzel bir yenilik mi?

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!