This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC’nın Double Exposure isimli tanıtımı bugün New York’ta gerçekleşiyor ve elbette AndroidPIT editörlerimiz de orada olacaklar. Peki bu tanıtımdan neler bekliyoruz? Öncelikle üç yeni cihazla tanışmayı umut ediyoruz: HTC One (M8) Eye, HTC Desire Eye ve HTC RECamera.

androidpit htc one m8 eye teaser
 © HTC

HTC One (M8) Eye orijinal HTC One (M8) kamerasından şikayetçi olanların derdine derman olmaya geliyor. Ultra-pixel teknolojisine rağmen cihazla çekilen görüntüler bazı kullanıcıları tatmin etmekte zorlanıyordu. Muhtemelen bugün tanıtılacak cihazda 13 MP kamera ve çift LED flash yer alacak.

HTC Desire Red Eye
HTC Desire Eye / ©htcfamily_ru

Öte yandan HTC Desire Eye kesinlikle selfie severlerin aradığı cihaz olabilir. Arka kamerası 13 MP olacak fakat bunun yanında ön kamerası da 13 MP olacak. Full HD 5.2 inçlik ekranı, Snapdragon 801 dört çekirdekli işlemcisi ve çıkartılabilen 2,400mAh piliyle bu cihaz kaliteli selfielerden daha fazlasını yapabilecek gibi görünüyor.

androidpit htc one m8 eye twitter
 © HTC

Son olarak HTC’nin yeni RECamera cihazının GoPro kamerasına sahip olacağı konuşulmakta. Böylece daha profesyonel videolar da mümkün olacak. Aynı zamanda kamera uygulamalar sayesinde tabletten de yönetilebilecek.

HTC Nexus 9 tablet bu atraksiyona yetişemeyecek gibi görünüyor.  Onun için ayın 16’sını bekleyeceğiz. Cihazlarla ilgili henüz bir fiyat yok.

Kaynak: @HTC

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!