This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Google'ın Resmi Android Bloğu Yayın Hayatına Başladı

Ve sonunda Google resmi olarak kendi Android Bloğu'nu yarattı. 1 Ağustos 2012 itibariyle yayın hayatına başlayan Google kendi Android Bloğu üzerinden ilk olarak Google Wallet diye isimlendirilen dilimize Google Cüzdan diye çevrilebilecek olan uygulaması hakkında bir yazıyı Android meraklıları ile paylaştı. Bu gelişme ile milyonlarca Android takipçisine Android camiasının en yetkili makamı olan Google Android Geliştirme Ekibi'nin paylaştıklarını takip etme fırsatı doğmuş oldu.

Google'ın web sayfalarında kullandığı sade tasarımın hemen göze çarptığı bu yeni sayfa üzerinden RSS-Feed aboneliği, Google+ ve Twitter hesaplarına bağlantı olanakları dikkat çekiyor.. Site üzerinde aynı zamanda ürünler için yaratılabilecek bir forum seçeneği de bulunmakta.

Hiç şüphesiz ki şu an için sadece ingilizce olarak yayın yapmakta olan Google'ın resmi Android Bloğu'nun bundan sonra teknoloji dünyasının yakından takip edeceği platformların başında geleceği aşikar. AndroidPIT ekibi olarak bizler de bu bağlamda bu yeni Android platformu üzerinde ilginç bulduğumuz hikayeleri sizlerle paylaşacağız.

Siteye göz atmak isyenler ise bu linke tıklamak suretiyle direkt olarak siteye yönlendirilme imkanını yakalayabilirler.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!