This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Son dönemlerde Huawei bir hayli çalışıyor ve biz de kendisi ve ürünleriyle ilgili bir sürü haber girmeye başladık. Ascend D1 Quad, Huawei’in çıkardığı son ağır toplardan biri. Son olarak Huawei sitesinin online satış sitesinde satışa çıkan cihazın fiyatı yaklaşık 775 TL (yaklaşık 425 dolar). Bu uygun fiyatla şu an piyasadaki telefonlar içinde fiyat/özellik oranı açısından en iyi telefonlardan biri konumuna erişmiş oldu.

Cihazın özelliklerini hatırlayacak olursak dört çekirdek 1.5 GHz Cortex-A9 işlemci, 1GB RAM, 4.5 inç IPS+ HD ekran ve 8GB dahili bellek.

Cihazın önceden gelmesi bekleniyordu fakat bazı üretim hatalarından dolayı çıkış tarihi ertelenmişti. Bazı açılardan Galaxy S3’e göre benzer özelliklere sahip ve bu fiyata bakıldığında bu bir avantaj gibi gözüküyor. Ama tabii ki marka imajı açısından Huawei ismine kullanıcıların alışması biraz zaman alacak gibi.

Ama yine de burada 775 TL gibi bir rakamdan söz ediyoruz. Türkiye fiyatı da taş çatlasa 900 TL olur… Siz ne düşünüyorsunuz? 900’e bu cihazdan bir tane almaz mıydınız?

Kaynak: The Verge

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!