This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Huawei Ascend D2: Galaxy Note 2 Rakibinin İlk Fotoğrafı Sızdı

Geride bıraktığımız Kasım ayından beri dünyanın en önemli teknoloji firmalarından Çinli Huawei'nin Samsung'un çok tutulan Galaxy Note 2 telefonuna rakip olması neredeyse kesin Ascend D2 modeli üzerinde spekülasyonlar yapılıyordu. Huawei Ascend D2'nin ilk resmi fotoğrafı bugün itibariyle internete sızdırıldı.

 

Unwired View isimli yayın organının Google+ hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile ulaştığımız ve de yazının hemen girişinde aktardığımız fotoğrafa ek olarak Huawei Ascend D2'nin muhtemel teknik özellikleri ile ilgili de bir takım bilgilere ulaştık. Aşağıda liste halinde halinde görebileceğiniz bu özelliklere ek olarak Çin kaynaklı haberlere göre Huawei bu iddialı akıllı telefonunu önümüzdeki ay Las Vegas'ta yapılacak olan CES (Consumer Electronics Show) Fuarı'nda tanıtıyor olacak. Galaxy Note 2'nin en ciddi rakiplerinden olması beklenen Huawei Ascend D2'nini muhtemel teknik özellikleri ise şu şekilde:

  • 5 inçlik, 1080 p görüntüleme gücüne sahip Full HD ekran
  • 1.5 GHz'lik quad-core (dört çekirdekli) işlemci
  • 13 megapiksellik arka yüz kamerası / 1.3 megapiksellik ön yüz kamerası
  • 3000 mAh pil gücü
  • Android 4.1 (Jelly Bean) mobil işletim sistemi

CES Fuarı 2013 yılının hemen başında Huawei Ascend D2 başta olmak üzere bir çok firmanın yeni ürünlerinin sahne alması beklenen bir etkinlik. Bakalım Galaxy Note 2'nin en ciddi rakiplerinden Huawei Ascend D2'nin geliş tarihi gerçekten iddia edildiği bigi Ocak 2013 mı olacak...

 

Fotoğraf hakları: Unwiredview.com

Kaynak: Unvired View

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!