This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 1 Comment

Huawei Ascend Mate: Samsung Galaxy Note 2 ve Asus Padfone'a Rakip!

Geçtiğimiz sene Samsung tarafından çıkartılan Samsung Galaxy Note'u çıkartmasıyla akıllı telefonların ekseni tablet bilgisayarlara doğru kaymaya başlamıştı. Samsung Galaxy Note 2 ve son olarak da Asus'ın Padfone ürünlerinin tanıtılmasından sonra iyice belirginleşen ve 'Phablet' adını alan bu segmentte en son olarak Çinli Huawei firması Ascend Mate ürünüyle bende varım dedi.

Eğer Samsung Galaxy Note 2 bir şekilde dikkatinizi çekmiş ise Huawei, tarafından çıkartılacak olan Phablet telefon ile de ilgileneceksiniz demektir. Huawei Ascend Mate ismini alacak olan bu yeni ürünün öne çıkan teknik özelliklerinden sızanlar ise şu şekilde:

  • 9.9 milimetre incelik
  • 6.1 inç ekran büyüklüğü
  • 1080 piksellik ekran görüntüleme gücü
  • 1.8 Ghz'lik K3V3 işlemci
  • 4000 mAh'lık pil gücü
  • 2 GB RAM

Huawei Mate'in yeni emeklemeye başlayan Phablet piyasasındaki denklemi mevcut koşullardaki ürün sayısının azlığını göz önüne bulundurulduğunda değiştirmesi bence gayet mümkün. Yüksek kaliteli ürünleri rakiplerine göre her zaman daha ucuz fiyatla tüketicilere sunagelmiş olan Huawei'nin iddialı Phablet telefonu Huawei Ascend Mate'i Samsung Galaxy Note 2'ye kıyasla daha makul bir fiyatla pazarlaması bence çok olası.

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!