This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Hugo Retro Mania - Nereye Çuf-çuf-luyoruz?

90'ların hemen başında hayatımıza giren ve de uzun bir süre 7'den 70'e herkeste iz bırakan Hugo ve Tolga Abi'yi hatırlamakta zorlanacağınızı sanmam. Bu kült oyunun başarılı bir Android düzenlemesi olan Hugo Retro Mania uygulaması bugün mercek altında.

Bakalım Hugo 2013 yılında nere çuf-çufluyor? 

 

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.2.0 2.1.1

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S2 (I9100G)
Android sürümü: 4.0.4
Root: Hayır
Sürüm: 2.0

Her ne kadar Hugo için altın günler 90'larda kalmış olsa da yine de sevimli kahramanımız kendisini sizlere günümüz teknolojisi ile hatırlatmaya kararlı gözüküyor. Bakalım kepçe kulaklı, atletik kahraman bunda ne kadar başarılı olabilecek.

Hugo Retro Mania oyununda temel amaç Hugo'yu sıkışmış olduğu madenlerden kaçırarak Hexena isimli kötü karakterin elinden kurtarmak. Hugo'nun bu macerasında bir çoğunuzun kolaylıkla hatırlayacağı vagonlar ve bir çok zorluk minik kahramanı bekliyor.Bu arada labirentlerden kaçış esnasında Hugo'ya yardımcı olmak için oyun içerisinde size verilen haritaları okuyabilmeniz büyük önem kazanıyor. Oyunun oynanabilirliği bir çok Hugo hayranı için gayet tatmin edici bir düzeyde. 

Android için Hugo uygulaması içerisinde bir çok sosyal medya paylaşım seçeneği ile beraber geliyor. Hugo'da yaptığınız tüm skorları Facebook ya da Twitter üzerinden rahatlıkla paylaşabiliyorsunuz.

Özet

Hugo Retro Mania uygulaması 90'larda hayatımıza giren sevimli kahraman Hugo'nun başarılı bir Android uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Sıkı Hugo hayranları ve de 90'ların nostaljisini yaşamak isteyenlere şiddetle tavsiye edebileceğimiz bir uygulama.

Ekran & Kontroller

 Hugo Retro Mania uygulaması orijinal oyunun mümkün olabilecek en iyi şekilde yeniden dizaynı olarak ifade edilebilir. Oyunun kontrolleri gayet basit. Kahramanı zorluklardan yön tuşlarını kullanarak kaçırmaya çalışıyorsunuz.

 

Hız & İstikrar

 Hugo Retro Mania oldukça basit grafiklere sahip bir oyun olduğundan uygulaman gayet akıcı bir şekilde ve herhangi bir takılmaya maruz kalmadan çalışıyor.

Fiyat/Performans Oranı

 Hugo Retro Mania oyunu Android App Center üzerinden 0.81 EUR karşılığında indirilebilr.

Ekran Görüntüleri:

Hugo Retro Mania - Nereye Çuf-çuf-luyoruz? Hugo Retro Mania - Nereye Çuf-çuf-luyoruz? Hugo Retro Mania - Nereye Çuf-çuf-luyoruz? Hugo Retro Mania - Nereye Çuf-çuf-luyoruz?

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!