This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Karmaşık fotoğraf galerilerine son. İşte Impala

Sık sık fotoğraf çekiyorsanız bir süre sonra fotoğraf galeriniz bitpazarına dönebilir ve aradıklarınız bulmak sizin için de bir eziyet olur. Spesifik bir fotoğrafı eski fotoğraflar arasında ararken kaybettiğiniz vakit can sıkıcı. İşte bu ve benzeri dertleri artık sonlandırmanın bir yolu var.

impala
© androidauthority

Önceleri iOS için çıkarılan Impala artık Android için de mevcut ve ücretsiz. Impala tüm fotoğraflarınızı tarayarak onları kategorize ediyor ardından da türlerine göre yerleştiriyor. Mesela yediğinizi bir yemeğin fotoğrafı direk olarak yemekler bölümüne gidiyor.

impalafood
© androidauthority

Tarama işine gelirsek, yaklaşık olarak 135 HD fotoğrafı 2 dakika içinde tarayabiliyor. Elbette bu süre cihazınızın donanımına göre oynamalar gösterebilir. Euvision Technologies tarafından geliştirilen uygulama şimdilik oldukça beğeniliyor. Elbette komik hatalar arada sırada ortaya çıkıyor o yüzden teyzenizin fotoğrafını yemekler bölümünde bulursanız çok fazla sövmeyin. Yine de rakiplerine göre oldukça üstün bir uygulama olan Impala uyguladığı otomatik filtrelerle hayatınızı oldukça kolaylaştırabilir.

17 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!