This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Instacube: Instagram Resimleriniz İçin Android Fotoğraf Çerçevesi

Eğer uzun zamandır bir dijital fotoğraf çerçevesi satın almayı düşünüyor ama doğru özelliklerin gelmesini bekliyorsanız Instacube aradığınız şey olabilir. Bu 7.5 inçlik LCD ekranlı çerçeve WiFi yoluya Instagram hesabınızla senkronize çalışıyor.

Çerçeve, resimleri Instagram'a koyduğunuz anda çekiyor. Hatta Android cihazınızla çektiğiniz resimleri de anında indiriyor. Mesela bir parti verdiğinizde herkes çektiği fotoğrafı bir tag aracılığıyla (örnek: #aloherkesbeniduyuyormu) çerçeveye yollayabilir.

Cihazdaki dokunmatik ekran size yorum girmenizi, taglerde arama yapmanızı ve kendi hesabınıza erişmenizi sağlıyor. #günbatımı ve #gündoğumu tagleriyle fotoğraflarınızın gün içinde farklı zamanlarda gelmesini sağlayabilirsiniz. Ekran 800 x 600p çözünürlüğe sahip (çok harika değil) ama zaten bir Instagram resminden ancak bu kalitede resim alabilirsiniz. :)

Tasarımı bu arada gerçekten çok yaratıcı. Peki diğer özellikeri?

  • ARM Tabanlı İşlemci
  • 4GB Flash Bellek
  • Dokunmatik Ekran LCD
  • Wifi
  • 800x600 çözünürlük
  • Android İşletim Sistemi

Bu küplerden depoda kaç tane var bilmiyoruz ama 99 dolara bunlardan birini satın alabilirsiniz. Yoksa 99 dolar size yine de çok mu geldi? Belki de önceden aldığımız işe yaramayan dijital resim çerçevelerinden bir farkı yok diye düşünüyorsunuz. Görüşlerinizi bizimle paylaşın!

Kaynak: Kickstarter

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!