This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
5 Shares 5 comments

İnternete gerek duymadan oynayacağınız iyi Android oyunları

Uçak, tren, metro her neyse işte… İnternetin çekmediği bir çok yer var, böyle durumlarda da birçok oyun aynı uygulamalar gibi işlevsiz hale geliyor. Böyle anlarda oynamaya devam edebileceğiniz keyifli oyunlardan bazılarını sizin için, canınızı o internetsiz anlarda sıkılmasın, kitap okuyup faydalı bir şeyler yapmayasınız diye seçtik. İyi oyunlar…

dumb ways to die offline apps teaser02
© ANDROIDPIT

Dumb Ways to Die

Eğlenceli grafikler ve karanlık bir hikaye içeren oyun oldukça keyifli. Oyunun temelinde küçük pembe bir karakteri bin bir türlü yolla ölmekten kurtarıyorsunuz. Oyun oynadıkça hızlanıyor ve ölümden kurtulmak da zorlaşıyor. Bu arada oyuna kendinizi çok kaptırmanız toplum içinde hele garip bakışları üzerinize toplamanıza neden olabilir, dikkat.

dumb ways to die screenshot 02
 © Casual
Dumb Ways to Die Install on Google Play

Temple Run 2

Koş babam koş oyunlardan. Beyin de yormuyor atla zıpla yana kay ve bunlar on üç milyon kez daha tekrarla. Bunları yaparken peşinizde bir de şekilsiz vahşi maymunların olduğunu unutmayın. Oyun oldukça kolay oynanıyor, bol vakit harcatıyor ve bağımlılık yapıcı olabiliyor.

temple run 2
© Imangi Studios / ANDROIDPIT
Temple Run 2 Install on Google Play

Asphalt 8: Airborne

Geçen oturduk tartıştık Asphalt 8, Real Racing 3’ten daha mı iyi daha mı kötü diye. He işte bol atraksiyonu ve oyunda iyi müzikleri sevenlere cevap belli. HD grafikleri de düşününce kim takar interneti.

asphalt eight screenshot five
© Gameloft / ANDROIDPIT 
Asphalt 8: Airborne Install on Google Play

Dots

İlk bakışta oyun çok sade görünüyor fakat daha sonra başladığınızda görüyorsunuz ki o sade görüntünün altında kastıran bir şeyler var. Dots’ta 60 saniye içerisinde en az hamleyle en çok sayıda aynı renkte noktayı eşleştirmelisiniz. Oyunun isteyenler için multiplayer seçeneği de var, metrodan çıkınca oynarsınız.

androidpit dots
 © ANDROIDPIT
Dots: A Game About Connecting Install on Google Play

Badland

Ödüllü macera oyunu Badland minik bir ormandaki ufak yaratıkları küçük karanlık bölgelerde yönetmenizle geçen bir oyun. Şimdilik 40 bölümü olan oyunun parayı öderseniz alabileceğiniz bir 40 bölümü daha mevcut. Bir de bunun da multiplayer seçeneği var.

badland screenshot3
 © Frogmind / ANDROIDPIT
BADLAND Install on Google Play

Sizin önereceğiniz benzer oyunlar var mı?

5 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!