This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

iOS için video düzenleme uygulamaları

imovie
iMovie © iTunes

Apple’ın video düzenleme programı. iPhone ve iPad için yapılan uygulamanın desktop versiyonu da mevcut. Uygulamayı akıllı telefonunuzda kullanarak videoları düzenleyebilir, müzik ekleyebilir ve kısa filmler yapabilirsiniz.

iMovie indirmek için tıklayınız►

videolicious
Videolicious © iTunes

Çektiğiniz videolara müzik, efekt, yazı ekleyebilirsiniz. 2 milyon üzerinde kullanıcı tarafından indirilmiş olan uygulama video düzenleme konusunda alternatif olabilir.

Videolicious indirmek için tıklayınız►

flipgram
Flipagram © iTunes

Android versiyonu da bulunan, fotoğraflarınızı birleştirerek size özel videolar hazırlamanıza yardımcı olan ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir video düzenleme uygulamasıdır.

Flipagram indirmek için tıklayınız►

magisto
Magisto - Magical Video Editor © iTunes

iTunes içinde en fazla tercih edilen video düzenleme uygulaması olma yolunda ilerlemektedir. Premium seçenekleri de bulunan uygulama ile videolarınıza efekt ve müzik ekleyerek, düzenlediğiniz videolarınızı direkt paylaşabilirsiniz.

Magisto indirmek için tıklayınız►

videoe

Videoshop - Video düzenleyici - Video Editor © iTunes

Kullanım kolaylığı ile dikkatleri üzerine çeken Videoshop 4,29 liralık ücreti ile tercih edilen uygulamalar arasında. Sade, basit bir arayüzü bulunan uygulama ile kolay bir şekilde video düzenleme yapabilirsiniz.

Videoshop indirmek için tıklayınız► 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!