This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

iPhone 5 ile Samsung Galaxy S3’ün Kameralarının Karşılaştırılması

Üst sınıf bir akıllı telefon almayı kafasına koyanlar için mevcut piyasa şartlarında tartışmasız iki potansiyel aday bulunuyor: Yeni iPhone 5 ve Samsung Galaxy S3. Küçük bir servete mal olan her iki telefonu bir çok alanda kıyaslamak mümkün. Bu yazıda iPhone 5 ile Galaxy S3’ün kameralarını ve fotoğraf çekme performanslarını karşılaştırıyoruz.

Bu yazıya konu olan karşılaştırmayı Gizmodo isimli haber kaynağından aktarıyoruz. Galaxy S3 ile iPhone 5’in kameralarının çekim performanslarının düşük ve yüksek ışık koşulları altında değerlendirmesini aşağıdaki fotoğraf örneklerinde görebilmek mümkün.

Yukarıda düşük ışık koşullarında yapılan bir mikro çekimde Galaxy S3’ün performansının iPhone 5’inkinden net bir şekilde daha başarılı olduğunu görmek mümkün. Tabi sadece bir örnek üzerinden kesin bir hükme varmak çok adil olmayacaktır.

Gün ışığı koşullarında yapılan çekimlerden alınmış ekran görüntülerinin karşılaştırıldığı yukarıdaki fotoğrafa dayanarak Galaxy S3’ün performansının iPhone 5’in önüne geçtiği görülüyor.

Çok kaba bir karşılaştırmadan öteye geçemeyecek olan yukarıdaki ekran görüntüleri alıntıları potansiyel akıllı telefon tüketicilerine ancak ufak bir fikir verebilecek nitelikte. Fakat en azından Gizmodo’dan edindiğimiz yukarıdaki fotoğraflara dayanarak Samsung Galaxy S3’ün kamera performansının iPhone 5’in önünde olduğunu iddia etmek mümkün. Son karar ve son söz tabi ki akıllı telefon almak için küçük bir serveti gözden çıkaran tüketicilerin.
 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!