This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share No comments

ISeeYou - Galaxy S3 Yüz Algılama Özelliği Benzeri

 ISeeYou uygulaması Android telefonların ne kadar esnek ve de yeniliklere ne kadar kolay adapte olabilen bir doğalarının olduğunu tekrar gözler önüne seren bir çok güzel ve de güncel bir örnek olarak dikkat çekiyor. Samsung Galaxy S3 kullanıcısı olmayanlar bu testimize ilgi gösterebilirler.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.2 1.4.3

Özellikler & Kullanım

Samsung Galaxy S3 telefonundan esinlenerek özel olarak geliştirilen bu uygulama son yılların en görkemli piyasaya girişini gerçekleştiren cihazın sahip olduğu muhteşem özelliklerden birisi olan yüz algılamayı diğer diğer Android cihazlarda da  kullandırma iddiasını taşıyor. Samsung Galaxy S3'ün bu belki de en dikkat çekici özelliği ön tarafta yer alan kameranın kullanıcının yüzünü algılayarak ekrana bakma durumu devam ettiği sürece ekranı aydınlatmayı sürdürüyor olması. Bu özelliğin kullanıcılarına temelde sağladığı iki avantaj var. Bunlardan ilki pil ömrünün çok daha etkin kullanılması. Diğer avantaj ise kullanıcı ekran üzerinde bir şeyler okurken ekranın kararmaması olarak ifade edilebilir.

Eğer yukarıda anlatılan ,en yeni Samsung telefonunda otomatik olarak gelen bu özellik ilginizi çekiyorsa ve de sahip olduğunuz cihaz Android 4 sürümüne sahip ise ISeeYou uygulamasını deneyebilirsiniz. Uygulama her ne kadar çok karanlık ortamlarda bu görevi yerine getirme noktasında zorlanıyor olsa da yine de bizler için gerçekten tatmin edici derecede bir performansa sahip. Bu arada bu testin bir Galaxy Nexus cihazı ile yapıldığını ve de uygulamanın başarısının kullandığınız cihazın aydınlatma özellikleri ile doğrudan bağlantılı olduğunu vurgulayalım.

Özetle:


ISeeYou uygulaması kullanıcılarına Galaxy S3’ün en göz alıcı özelliklerinden birisi olan yüz tanıma seçeneğini sunan bir uygulama. Bizce kullanılmaya değer...

Ekran & Kontroller

Aslına bakarsanız  ISeeYou uygulaması için bu bölümde söylenecek çok da bir şey yok. Uygulamanın başlatma ve de bitirme düğmeleri vasıtasıyla kendisine yön verebiliyorsunuz.

Hız & İstikrar

Bu uygulama hakkındaki en büyük soru işaretlerinden biri pil ömrü kullanımına ne olacağı … Bizim yaptığımız çıkarıma göre bu husus tamamiyle kullanıcıdan kullanıcıya değişen bir şey. ISeeYou uygulamasının işleyiş mantığının altında düzenli olarak fotoğraf çekme yatıyor. Fakat bu durum sürekli olarak fotoğraf çekmek ile karıştırılmamalı. Kullanıcıların bu aralıkları ayarlama opsiyonları her zaman mevcut.

Fiyat/Performans Oranı

ISeeYou uygulamasının lite versiyonu Google Play üzerinde bulunabilir. Pro versiyon ise 0.60 EUR gibi çok makul bir fiyattan satılmakta..

Ekran Görüntüleri:

ISeeYou -  Galaxy S3 Yüz Algılama Özelliği Benzeri ISeeYou -  Galaxy S3 Yüz Algılama Özelliği Benzeri ISeeYou -  Galaxy S3 Yüz Algılama Özelliği Benzeri ISeeYou -  Galaxy S3 Yüz Algılama Özelliği Benzeri
1 Share

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!