This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

İşte böyle zamanlarda teknolojiyi seviyoruz

Teknolojiyi sadece devamlı yenilendiği için değil aynı zaman da hayatımızı kolaylaştırdığı ve doğru kullanıldığında bize iyi deneyimler sunduğu için de seviyoruz. Muhtemelen Jason Larke isimli arkadaş bugünlerde teknolojiyi hepimizden çok seviyor.

jason
© sammobile

Jason’un işi dolayısıyla eşinden epeyce bir mesafe uzakta çalışmak zorunda. Yaklaşık 4000 mil kadar uzakta... Eşi, Alison hamile ve ufaklığın dünyaya gelmesine çok az zaman kalmış. Bir baba için epey zor bir durum. İşte burada Jason’ın teknolojiyi neden bu aralar daha çok seveceğini görüyoruz.

Samsung, güzel bir sürpriz hazırlıyor ve eşinin doğum sırasında elini tutamasa da yanında olması için Jason’a Samsung Gear VR ile özel bir fırsat sunuyor. İşte ailenin oldukça duygusal bir o kadar da güzel doğum serüveni. Umarız Samsung Gear VR suya yeterince dayanıklıdır çünkü özellikle Türkiye gibi oldukça duygusal bir ülkede benzer anlarda cihaz bolca gözyaşına maruz kalabilir.   

5 comments

Yeni yorum yaz:
 • Tek kelimeyle ibret alınası ..

 • Samsung reklam işini iyi yapan firmalardan. Keşke reklama verdiği önem kadar teknik servis kısmına,müşteri memnuniyetine de önem verse. Bana katılmayanlar olabilir fakat Apple' ın teknik servisini biraz örnek alsalar sevinirim. Ürün değişimi ve teknik servis kısmında Apple'ın şuanda ki en iyi firma olduğunu düşünüyorum. Tabi bana katılmayan kişiler de olabilir. Onlara da saygım sonsuz. Bu arada uygulamanızın arayüzü ve form kısmı yerli teknoloji siteri arasinda en iyisi ve en stabil çalışanı... Şimdiye kadar hiçbir problemle karşılaşmadım. Eskiden güncel haber olarak biraz eksiklik vardı. Şimdi güncel haberler de çoğaldı. Forum kısmında takipçilerinizle olan geri dönüşlerinizden dolayı sizleri takdir ediyorum. Diğer sitelerde karşılaştığım birbirini aşağılayıcı yorumlarla karşılaşmamak sevindirici...Tanıdıklarıma uygulamanızı indirmelerini öneriyorum. Sizden kendi hazırladığınız videolu incelemelerde bekliyorum :)

  • Can C. 16.Mar.2015 Link to comment

   Özgür aramızda olman sevindirici, AndroidPIT yurt dışında nasılsa burada da tamamen aynı standartları sürdürüyoruz, hakaret, küfür vb. şeylerin bu sitede barınması düşünülemez. bugüne kadar da sitede de neredeyse hiç böyle bir duruma rastlamadık. Düşüncelerini paylaştığın için çok teşekkürler, videolu incelemeler konusunda yakın bir zamanda herkesi oldukça mutlu edecek bir sisteme geçeceğiz hiç şüphen olmasın :)

 •   17

  ☆☆☆☆☆

 • Vay anasını tüylerim diken diken oldu ya.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!