This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

İşte Sıkıldınız Mı? Şu Harika Resim Karalama Uygulumasına Bir Göz Atın

Karalama, çizim, resim yapma... hangi ismi kullanmak isterseniz kullanın, bu tüm canı sıkılmış çalışanın ve çocuğun zaman geçirmesi için ideal uygulama. Şimdi Google Play’de size çizittirme konusunda yardımcı olacak bir çizim uygulaması mevcut. Daniel Sandler isimli bir Google çalışanı Draw Something’ın başarısını da arkasına alarak Markers isminde basmaya duyarlı bir çizim uygulaması yarattı.

Uygulama bir çok ayara sahip ama yine de geliştirilebilir. Kullanıcılar çizgi kalınlılığı ve renk konusunda seçim yapabiliyor. Bunun dışında puslu bir efekt yapmaya yarayan spreyle boyama seçeneği mevcut. Fakat yaptığınız şeyi sadece bir kere geri alabiliyorsunuz, iki gere alma seçeneği yok. Yani çiziminizi batırırsanız seçenekleriniz limitli. Yine de basmaya duyarlılığı ile hat sanatı bile yapabileceğiniz şu ana kadar telefonumuzda kullandığımız en iyi çizim uygulaması. Uygulamayı Google Play’den buradan indirebilirsiniz.

Ah bu arada çizim yeteneklerimiz açık bir şekilde sınırlı olduğu için aşağıdaki resimden bu uygulamayla neler yapılabileceği konusunda bir fikre sahip olabilirsiniz (tablette kullanıldığında):

Kaynak: Android Central

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!