This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Ivideon Video Surveillance – I've got my eyes on you...

George Orwell'ın ünlü distüpyası 1984 gözetimin toplumun artık girintili bir parçası haline geldiği bir dünyayı betimler. Bu fikir Orwell'ı 1940'larda ürkütmüş olsa da, bugünün dünyasında kamera gözetimi olmayan bir dünya en batılı ülkelerde düşünülemez.

Video kameralar her tarafta ve ayarlaması ve kullanması çok kolay hale geldi - ki pek çok sisteme de internet vasıtasıyla adapte edilebiliyor. Ivideon Video Surveillance uygulaması kullanıcılarına bu kamera gözetimlerini akıllı telefonları aracılığıyla yapmalarına yardımcı oluyor.

Detaylar için okumaya devam edin.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
0.4.0 Cihaza göre değişir

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S3

Android sürümü: 4.0.4

Root: Evet

Modifikasyonlar: Yok

Ivideon Video Surveillance'ı başlatın ve kendi Ivideon hesabınızla giriş yapın. Eğer bir hesabınız yoksa yeni bir hesap oluşturmanız ve bilgisayarınıza bir server yüklemeniz gerekecek. Yerel kameralar ve IP webcamler bu servera yüklenebilir ve hesabınız ve uygulamanızda gözükecek.

Dahili bir liste kamera isimlerini ve ekrandaki halihazırdaki görüntünün ekran görüntüsünü gösteriyor. Canlı izlemek için bir kamera seçin. Bonus: Ekstra olarak sesleri de duyabiliyorsunuz.

Ekranın alt sol köşesinde o anki saati ve durdurma tuşunu görebilirsiniz.

Arşive timeline aracılığıyla erişin; ayrıca görüntülerde ileri geri gidebilirsiniz yani eski görüntüleri izleyebilirsiniz.

Daha eski verilere erişmek istiyorsanız sağ üstteki takvimi tıklayın.

Mavi çizgiler resim içindeki değişiklikleri gösteriyor.

Tüm ayrıntıları görebileceğiniz tam ekran modu var.

Özet: Ivideon Surveillance harika ötesi özelliklere sahip değil aama vaad ettiği şeyi sunuyor ve biz bu ufak işe yarar araçtan memnun kaldık.

Ekran & Kontroller

Tüm Ivideon Video Surveillance kontrolleri güzel konumlandırılmış ve kolay kullanımlı. Tasarım genel anlamda iyi olmakla beraber söylenmesi gereken iki kilit şey var: Özet talimatları gösteren ve hesap oluşturmanızı sağlayan iki tuş var. İkisi de kullanıcıyı mobil tarayıcılara adapte edilmemiş harici iki farklı websiteye götürüyor. Bunu söylemekle birlikte aslında bu durum çok da büyük bir sorun değil çünkü bu talimatlar daha çok bilgisayar kullanımıyla ilgili.

Hız & İstikrar

Uygulamanın hızı ve yükleme süresi tatmin edici. Ayrıca Ivideon Video Surveillance uygulamasında birkaç zorla kapatma durumuyla karşılaştık.

 

Fiyat/Performans Oranı

Ivideon Video Surveillance bedava ve Google Play'den indirilebilir.

Ekran Görüntüleri:

Ivideon Video Surveillance – I've got my eyes on you... Ivideon Video Surveillance – I've got my eyes on you... Ivideon Video Surveillance – I've got my eyes on you... Ivideon Video Surveillance – I've got my eyes on you... Ivideon Video Surveillance – I've got my eyes on you...

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!