This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Jetpack Joyride, iOS için çığır açmış uygulamalardan biri. 14 milyon kezin üzerinde indirildi ve şimdi Google Play Store'da mevcut. Eğer siz de bizim gibi oyunun Android'de nasıl olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki incelememize göz atın!

 

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.3.5 1.9.20

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S2 (I9100G)

Android sürümü: 4.0.4

Root: Yok

Sürümü: 2.2

Eminim Jetpack Joyride'ı duydunuz; iOS'ta kalıcı bir başarıya imza attı. Tüm bunlar çok hoş ama peki ya Android kullanıcıları? Şimdi Android için Jetpack Joyride'ın geldiği gün de geldi çattı.

Oyun oynanabilirliği yeterince basit: Gizli bir laboratuvarın içini ve bazı düşmanca yaratıkların eline geçmemesini istediği jeti keşfeden Barry Steakfries'ı kontrol ediyorsunuz. Her aklı başında olan insanın yaptığını yapıyor: Zıplıyor ve etraftaki puanları topluyor.

Biz hiç bitmeyen oyunları seviyoruz (merhaba, Doodle Jump ve Temple Run).

Bir ekran size kaç metre ilerlediğinizi gösterirken bir başka ekran kaç puan topladığınızı gösteriyor.

Sonu olmaksızın parçaları toplamak ve lazer ve roketlerden oluşan engellerden kurtulmak bir süre sonra sıkıcı olabiliyor.

Enerji seviyenizi ya da başka bir cihaz sürmenizi sağlayan bazı seviye atlamaları var.

Kontroller hoş ve basit. Ekrana tıklayın ve karakterinizin yukarı çıkmasını sağlayın. Ekrana dokunmadığınızda bir süre sonra yere iniyor.

Puanları toplamak bedava. Özel bir kasa bölümünde jetler ve diğer başka araçlar mevcut.

Özet: Jetpack Joyride herhangi bir oyunun en çok isteyeceği bağımlılık faktörü özelliğine sahip. Eğer sıkıldığınızda orda burda açıp oynamak isteyeceğiniz bir oyun arıyorsanız bu iyi bir seçenek. Oyunda ilerledikçe açılan diğer başka araçlar oyuncunun motivasyonu azalmadan oyunu oynamaya devam etmesini sağlıyor. Eğer basit bir oyun arıyorsanız bu uygulamayı mutlaka tavsiye ediyoruz.

Ekran & Kontroller

Jetpack Joyride oldukça küçük bir paket. Basit ama hoş grafikler ve tasarıma uyum sağlayan menüler.

Kontroller daha basit olamazdı ve oyun tecrübesini artıran farklı farklı pek çok araç mevcut.

Hız & İstikrar

Uygulama herhangi kompleks bir donanımı gerektirmiyor ama son derece hoş ve akıcı bir performansı var. Jetpack Joyride'da herhangi bir donma veya takılmaya rastlamadık.

 

Fiyat/Performans Oranı

Jetpack Joyride bedava ve Play Store'da mevcut. Halfbrick Studios, Fruit Ninja sağolsun (son derece bağımlılık yaratan hiç bitmeyen bir oyun) kendisini geliştirmiş. Oyunda reklamlar olmasına rağmen geliştiricilerin bunca emeğinin karşılanması adına onları takdir ediyoruz ve şirketin kullanıcılara eğlenceli oyunları bedava sunmasını seviyoruz.

Ekran Görüntüleri:

Jetpack Joyride - Kemerleri tak! Jetpack Joyride - Kemerleri tak! Jetpack Joyride - Kemerleri tak! Jetpack Joyride - Kemerleri tak! Jetpack Joyride - Kemerleri tak!

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!