This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Pil ömrü... Hayatımın en büyük buhranısın sen. Bir yandan pek çok kullanıcı daha iyi donanımlı telefonlara kaysa da (hatta pillerini değiştirse de) benim sloganım şu: Pil yiyicilerle başa çıkması için yazılımlara başvurun. Bu noktada gelin hep beraber JuiceDefender - battery saver uygulamasına yakından bakalım.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
3.9.4 Cihaza göre değişir

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S2 (I9100G)
Android sürümü: 4.0.4
Root: Yok
Çalıştığı en düşük Android sürümü 1.6

Girişte de bahsedildiği gibi harici bataryalara yatırım yapacak bir kullanıcı değilim. Daha çok herhangi bir uygulamanın cihazdaki enerji tüketimi açıklarını tespit etmesini ve bu bilgiye göre çözüm bulmasından yanayım.

JuiceDefender - battery saver cihazın ayarlarında pil yiyen unsurları bulan ve pil ömrünü uzatmaya yarayan bir uygulama. Android'in gereksiz yere pil tüketimine karşı bazı ayarları var fakat juiceDefender - battery saver uygulamasının bu tüketime karşı birçok akıllı taktiği var.

Örneğin, bir seçenek cihaz ne zaman uyku moduna geçerse geçsin tüm internet bağlantılarını kesmek. Bağlantılar ekran aktive edilir edilmez tekrar yapılıyor. Bir başka seçenek ise interneti kesmek fakat 15 dakikalık aralıklarla emaillerinizi kontrol etmek.

Her kullanıcı isteğe ve ihtiyaca göre kendi ayarlarını kurabilir. Bunu ayarlardan yapabilirsiniz. Her farklı ayarlama kişiye özel olarak hissettiriyor ve tüm yazılar detaylara dikkat ederek ve kullanıcı dostu şekilde düzenlenmiş.

Özet: JuiceDefender - battery saver üzerinde düşünülerek yapılmış ve işini çok iyi yapan bir uygulama. Sadece ön ayarları yapabilir veyahut kendi kişisel kullanıcı özelliklerinize göre daha detaylı ayarlamalar yapabilirsiniz. Her türlü piliniz daha uzun gidecek.

Ekran & Kontroller

JuiceDefender - battery saver uygulaması yardımcı bir yazıyla birlikte geliyor. Kullanıcı arayüzü çok şirin değil ama yapması gereken şeyi yapıyor.

Hız & İstikrar

JuiceDefender - battery saver testlerimizde çok akıcı bir performans sergiledi.

Fiyat/Performans Oranı

JuiceDefender - battery saver bedava ve App Center ve Play Store'da mevcut. 1.99 Euro'ya Pro ve 4.99 Euro'ya Ultimate sürümlerini indirerek geliştiricilerin çıkardığı bu harika işe katkı sağlamak gerektiğini düşünüyorum.

Ekran Görüntüleri:

JuiceDefender - battery saver JuiceDefender - battery saver JuiceDefender - battery saver JuiceDefender - battery saver JuiceDefender - battery saver

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!