This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Kasım 2015’te oynamanız gereken Android oyunları

Yılın artık sonuna geliyoruz ve herkes yakında yavaş yavaş rehavete kapılmaya başlar. Biz de Kasım 2015’in itibariyle oynamanız gereken yeni ve taze oyunları derledik. Eğer arada gözden kaçırdıklarınız varsa bir şans verin.

Prune

“Ağaçlara aşk mektupları” şeklinde tanımlanan Prune, ödüllü bir bulmaca oyunu. iOS’ bu yılın başlarında gelen ve oldukça ilgi gören oyun artık Kasım itibariyle Android cihazlarda da yerini alıyor.

androidpit new android games 43
 © ANDROIDPIT

Oyunda bir ağaca sahipsiniz ve bu büyüyen ağacın dallarını dikkatli bir şekilde budamanız gerekiyor. Ne kadar dal güneşe ulaşıp çiçek açarsa o kadar puan kazanıp bölüm atlıyorsunuz. Elbette bu amaçta size yardımcı olacak farklı objeler de oyun içinde mevcut.

Prune Install on Google Play

Oyun minimalist grafikleri ve kolay oynanabilirliğiyle mobil platformlar için birebir. Bu yüzden biz de Kasım ayı Android oyunları listemize aldık. Hem görsel hem de deneyim açısında iyi iş çıkarılmış.

Need for Speed: No Limits

Önceki tanıttığımız oyun olan Prune neyse Need for Speed: No Limits o değil hatta tamamen karşıtı. Güçlü ve gürültülü bir oyun ve efsane serinin son halkası. Araba yarışı severler zaten kaçırmamalılar orası kesin.

androidpit new android games 41
© ANDROIDPIT

Yeni oyunda aracınızı ve ünvanınızı daha da ileri seviyelere taşıyabiliyorsunuz. Oyun genelde şehirlerde geçiyor ve yarışlar nispeten daha kısa, hatta bazıları bir dakikanın altında. EA, araçlar ve çevre üzerinde oldukça çalışmışa benziyor, oyun gözle görülür bir şekilde parlatılmış.

Need for Speed™ No Limits Install on Google Play

QuickBoy

QuickBoy ile ilgili baştan uyarmalıyız ki bağımlılık yapabilir ve saatlerinizi harcayabilirsiniz. Harcayacak saatleriniz çoksa gönül rahatlığıyla oynayın.

androidpit new android games 42
© ANDROIDPIT

Serbest koşu oyunu olan QuicBoy’da zombilerle bolca uğraşıyorsunuz. Post-apokoliptik bir oyun olan QuickBoy aynı zamanda pastel renkleri ve oyun içine konulan keyifli kombolarla da oyun keyfini arttırıyor

Quickboy Install on Google Play

 

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!