This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Evet, bazılarımız bu kış teknolojiyi takip ederken çok kilo aldılar. Fakat biraz irade gücü, biraz istek biraz da teknik destek ile bu sorun hayli hayli çözülebilir. İşin teknik destek kısmını biz sağlıyoruz. İşte o göbeği size erittirecek 3 Android uygulaması. Hadi şimdiden kolay gelsin herkese…

weight loss
© ruigsantos, Shutterstock 

Noom: Weight Loss Coach

Bu uygulama oldukça meşhur, özellikle de sağlıklı bir biçimde kilo kaybettirme konusunda. Uygulamayı yüklediğinizde ilk olarak kişisel bilgilerinizi girerek bir profil yaratıyorsunuz, ardından da hedefinizi ve günlük ortalama aldığınız kaloriyi. Uygulama öğünlerde ne yiyeceğiniz konusunda size yardımcı oluyor.  Arayüzü oldukça basit ve sade olan uygulama ücretsiz fakat pro versiyonunu almak isterseniz aylık 9.99 dolar ya da yıllık 39.9 dolar vermelisiniz. Bence normal versiyonu oldukça yeterli ama siz bilirsiniz.

androidpit noom
© AndroidPIT
Noom Coach: Health & Weight Install on Google Play

Libra

Kilo kaybınız ya da aldıklarını bu uygulamada grafiklerle gösteriliyor. Yine tüm fitness uygulamalarında olduğu gibi bunda da bilgilerinizi giriyorsunuz. Ardından her gün kilonun yeniden girerek uzun vadede bir takip sistemi oluşturabiliyorsunuz. Uygulama bunu sizin için Excel formatına da çeviriyor. Uygulama oldukça düzgün çalışıyor zaten bu yüzden de neredeyse bir yıldır güncelleme almamış.

androidpit libra
© AndroidPIT
Libra - Weight Manager Install on Google Play

Calorie counter - My FitnessPal

Noom’a çok benzeyen bu uygulama yine başlangıçta diğerleriyle aynı adımları takip ediyor. Ardından gün içinde yediklerinizi giriyorsunuz ve uygulama bunların ne kadar sağlıklı olduğunu size söylüyor. Noom’a göre daha çok marka ve içerik barındıran uygulama yine de beslenme planı olayını Noom kadar iyi halledemiyor. İyi bir şekilde tasarlanmış uygulamada aynı zamanda arkadaşlarınızı da ekleyebiliyorsunuz.

androidpit myfitnesspal
  © AndroidPIT
MyFitnessPal Install on Google Play
Siz nasıl kilo vermeyi düşünüyorsunuz?
View results

 

3 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!