This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

King's Bounty: Legions - Bir yaz günü geçtik Tuna'dan kafilelerle

Son yıllarda Android'de FRP ve RPG türü oyunlara doyduk diyebiliriz. King's Bounty: Legions bu tutkuyu bu iki oyun türünde birden bu tutkuyu ateşliyor. King's Bounty'nin sizi akıllı telefonunuza kilitleyip kilitlemediğini öğrenmek için incelememizi okumaya devam edin.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.4.12 ?

Özellikler & Kullanım

King's Bounty: Legions sıra ile oynanan bir strateji oyunu. Taktik, sabır ve odaklanma bu oyundaki üç ana kriter. Bu tarz oyunlar Heroes of Might and Magic ve Android'deki diğer birçok oyunla birlikte popüler hale geldi. Bu oyun Facebook ile bağlandığınızda daha fazla özelliğe erişim imkanı tanısa da FB ile bağlanmanıza gerek yok.

Uygulamayı başlattığınızda size basit şeyleri öğreten bir tutorial çıkıyor. Sonrasında harita moduna dönüyorsunuz. Burada kendi ordunuzu güçlerine göre ordunuzu oluşturuyorsunuz.

Bir diğer önemli ekipman ise savaşa çıkarken askerlerinize alacağınız eşyalar. Buradan sonra oyun hikaye modunda gidiyor ve sonrasında altıgen karelerden oluşan savaş alanına giriyorsunuz. Savaş başlamadan önce karakterlerinizi istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

Üzerinde durmak istediğim nokta oyunun bir ücretsiz oyunda olan tüm özelliklere sahip olması. Ücretsiz olarak oynanabilir fakat gerçek para ile ekipman da satın alabilirsiniz. Tabii bu da oyunun dengelerini değiştiriyor. Bu diğer kişilerle oynarken çok etkili bir faktör.

Oyunun üzerinde durmak istediğim son noktası ise tüm King's Bounty oyununda en önemli unsur olan enerji konsepti. Bir savaştan sonra enerjinizin tekrar geri gelmesini beklemeniz gerek. Yani oyuncunun geçirmesi gereken birçok zorunlu ara mevcut -ki bu da oyunucunun oyuna olan motivasyonunu azaltabilir.

Özet:

King's Bounty: Legions özellikle taktik açıdan düşünüldüğünde iyi bir potansiyele sahip bir RPG. Kendisinin "ücretsiz" doğası oyunun oynaşını örseliyor çünkü satın alıma giden kişiler avantajlı bir pozisyona erişiyor. Bilgisayara karşı ve diğerlerine karşı oyun modları arasındaki geçişler efektif.

Ekran & Kontroller

King's Bounty: Legions gerçekçi bir anlayışla tasarlanmış bir oyun ve harika animasyonları var. Harita paneli bile zengin ayrıntılarıyla beni şaşırtmaya yetti. Uygulamayı kullanım kolay fakat büyük bir ekranla daha iyi olur. Yazılar her zaman Nexus 4'ümde düzenli değildi.

Hız & İstikrar

King's Bounty: Legions AndroidPIT App Center'dan ücretsiz indirilebilir ve uygulama herhangi bir reklam içermiyor. Ücretsiz olarak kapatılabilen bazı güvenlik özellikleri var ve aynı zamanda uygulama içi satın alım mevcut.

Fiyat/Performans Oranı

King's Bounty: Legions

Ekran Görüntüleri:

King's Bounty: Legions - Bir yaz günü geçtik Tuna'dan kafilelerle King's Bounty: Legions - Bir yaz günü geçtik Tuna'dan kafilelerle

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!