This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Lamborghini'nin 2750$'lık Altın ve Timsah Derisinden Yapılmış Telefonu

 

Android piyasasının yeni bir lüks telefonu daha oldu! Lamborghini tarafından piyasaya sürülen altın ve de timsah derisi malzemelerinden üretilmiş bu telefonun (TL700 modeli) sosyete tarafından yüksek ilgi görmesi ve kendine golf sahalarında, pahalı yat gezilerinde yer bulması mümkün.

 

Telefonun etkileyici imajını bir yana bırakıp donanımsal özelleiklere göz attığımızda ise işin rengi biraz değişiyor. Android 2.3 sistemi ve de 5MP’lik kamera kesinlikle şu anda piyasada yer alan iddialı telefonlara kıyasla sönük kalmakta. Fakat zaten bu telefonun esas olayı tasarımında kullanılan malzemelerin yarattığı gösteriş ve ihtişam.

Bu arada Lamborghini 9.7-inç 1023x768 ekran, 4GB hafıza ve de 1.2 GHz Qualcommm işlemcili bir tableti de piyasaya sunuyor. Tablet, telefondan farklı olarak sadece timsah derisi malzemeden üretildiği için daha az şaşalı…İki ürün de gösterişe pek meraklı olan sonradan zengin eski sosyalist Rusya’da satışa sunuluyor. Kulağımıza sızanlara göre tablet 2,290 telefon ise 2,750 dolardan satılacak

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!