This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share No comments

Lazors - Lazerle beyin jimnastiği

Sizinle ufak bir oyun daha tanıtmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu seferki oyun beni bir süre sonra kendisinde tutmayı başaran lazerlerle ilgili bir oyun. Lazors oyunundaki lazerlerin nasıl işlediğini ve aradığınız oyun olup olmadığını öğrenmek için bugünkü incelememizi okumaya devam edin.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
2.1.1 2.4.2

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Nexus
Android sürümü: 4.2.2
Root: Var
Modifikasyonlar: Yok

Lazors yükleme dosyası yaklaşık 6.2 MB yer kaplıyor. Herhangi bir özel izne gerek yok.

Son zamanlarda yolda zaman öldürmek için edinebileceğimiz ufak oyunlara yoğlunlaştım. İncelediğim oyunların çoğunu uzun süredir oynuyorum. Bu oyun yeni bir oyun ve benim akıllı telefonumda gayet iyi çalışıyor.

Peki "Lazors"ın olayı ne? Lazors içinde blokları lazerlerin yönünü kontrol edebilmek için oynattığınız bir puzzle oyunu. Bloklara gelen lazerin yönü şaşıyor. Yani anlayacağınız oyunun konsepti oldukça basit fakat hedefe ulaşmak o kadar da kolay değil özellikle de birden çok blok varsa. Bölüm atladıkça oyun zorlaşıyor.

16 farklı bölüm ve farklı zorluk seviyeleri mevcut. Ayrıca daha ufak alanlı ve kendine has blokların olduğu özel bölümler de mevcut. Ayrıca lazerlerin çarptığında farklı yol izlediği farklı türde bloklar var. Standart bloklar ışığı gayet normal bir şekilde yansıtırken; cam, metal ve elmas bloklar daha farklı yansıtıyor.

Tüm bu faktörleri bir araya kattığınızda bir hayli zorlanmaya başlayacaksınız. Eğer çözümü bulamazsanız bir tane jokeriniz var. Joker kartı (yani ipuçları) size ilerlemeniz için yardımcı oluyor. Fakat kendi tecrübelerimden sonra bu ipuçları çok çabuk tükeniyor ve sonrasında bu ipuçlarını satın almak zorunda kalıyorsunuz.

10 tane ana bölüm var ve toplamda 150 bölüm bitirebilirsiniz. Umarım geliştirici ileriki zamanlarda daha fazla bölüm ekler.

Özet

Lazors gerçekten enteresan bir oyun ve hızlıca bir oyun oynamayak istiyorsanız iyi bir alternatif. Oyunun konsepti oldukça basit ve öğrenmek için ayrıca bir zaman harcamıyorsunuz. İyi tasarlanmış ve birçok farklı oyun elementi sağolsun saatlerce vakit geçirebilirsiniz.

Ekran & Kontroller

Lazors'ın kontrolleri kullanım için kolay ve kendinden açıklayıcı. Uygulama genel olarak çok basit bir şekilde tasarlanmış ve genel olarak iyi bir izlenim bırakıyor. Oyuna başladığınızda sağda farklı ana bölümlerin olduğu kısma ve ordan da alt bölümlere geçiyorsunuz. Ana menü gibi bir şey mevcut değil.

Hız & İstikrar

Lazors testlerimiz boyunca herhangi bir çökme ve donma olmadan çalıştı.

Fiyat/Performans Oranı

Lazors, App Center'da ücretsiz. Eğer daha çok ipucu almak ve reklamlardan kurtulmak isterseniz 1.16 Euro ödemeniz gerek.

Ekran Görüntüleri:

Lazors - Lazerle beyin jimnastiği Lazors - Lazerle beyin jimnastiği Lazors - Lazerle beyin jimnastiği Lazors - Lazerle beyin jimnastiği Lazors - Lazerle beyin jimnastiği
1 Share

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!