This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

LED Light Fun - LED ışığıyla yaratıcı olun!

İş uygulamalara geldi mi ben genel olarak bir şeyi kolaylaştırmaya yarayan (organizasyon, iletişim...vs) uygulamalarından -kamera uygulamaları da dahil- yanayım. Fakat arada sırada kendimi çok da işe yaramayan şeylerle uğraşırken buluyorum. Oyun oynayacak modda olmadığımda kendimi çok da zorlamayacak uygulamalara veriyorum.

Kısa bir süre önce LED Light Fun'ı keşfettim. Bu Android cihazınızı bir LED ışık sistemine dönüştüren bir uygulama. Tıklamadan sonra detaylara ulaşabilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.5 1.73

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Tablet

Başlamadan önce sizi uyarmam gerek. Eğer kendinizi birkaç dakikalığına meşgul edecek ve eğlendirecek bir uygulama istiyorsanız bu uygulama size göre değil çünkü hayal kırıklığına uğrayacaksınız. LED Light Fun kapsamlı bir flaş ışığı uygulaması.

Bunu belirtmekle birlikte eğer LED ışıklarıyla oynamayı seviyorsanız bu uygulamayı da seveceksiniz. Kullanımı harika derecede kolay ve sizi eğlendirecek beş LED ekranı ve bir de cihazınızın arkanızdaki flaşı kullanan bir flaş özelliği var.

  • LED ekranı (duran bir yazı, hareket eden yazı, aralıklarla ekrana gelen yazı)
  • LED dokunma ekranı (duran bir yazı, aralıklarla ekrana gelen yazı)
  • Dijital saat (saat ve tarih)
  • Polis ışığı ve sireni
  • Spontane farklı renkli ışıklar

İlk seçenek benim kişisel favorim. Ekranınızın üzerinde kayacak bir yazı oluşturuyorsunuz ve renkleri, yazı büyüklüğünü, kaydırma hızını vb pek çok ayar seçeneğiniz var. Sevdiklerinize hoş yazılar, şakalar ve hatta hakaretler yazabilirsiniz.

Bir sonraki seçenek ilkine LED ışıklarıyla yaratıcı olmanız açısından benzer fakat bir farkla: Burada parmak dokunuşlarınızla yönetebileceğiniz grafikler çizebiliyorsunuz. Yine burada da çizimlerinizi kişiselleştirebileceğiniz pek çok ayar mevcut.

LED saat/tarih ekranı da ayrıca hoş ve kendi açımdan duvar kağıdı olarak kullanabileceğim cinsten.

Kişisel olarak polis sireni ve ışıklarını ya da spontane farklı renkli ışık seçenekleri hoşuma gitmedi ama bunun nedeni benim bilgisayar ve tabletlerin önünde çok vakit geçirmem ve bu nedenle gözlerimin ışıklara çok duyarlı hale gelmiş olması. Küçük kardeşim mesela bu iki özelliği de seviyor.

Özetle:

LED Light Fun zengin seçenekleri ve retro tasarımıyla eğlenceli bir uygulama. Flaş ışığının yanısıra uygulamanın başka esas bir özelliği yok - tabii LED özellikleriyle orda burda oynamadığınızı farzedersek, çünkü ben oynuyorum!

Ekran & Kontroller

LED Light Fun'ın navigasyonu ve kullanımı çok kolay. Arka ekran siyah ve görevlerinin ne olduğu dışardan belli olan altı tuş var. Ayarlara erişim  çok kolay, kısaca menü tuşuna basın ve ayarlara tıklayın.

Tasarım retro ve genel LED temasıyla uyum halinde.

Hız & İstikrar

LED Light Fun bir güçlük çıkarmadan testler boyunca çok akıcı bir şekilde çalıştı.

Fiyat/Performans Oranı

LED Light Fun bedava ve Google Play'den indirilebilir.

Ekran Görüntüleri:

LED Light Fun - LED ışığıyla yaratıcı olun! LED Light Fun - LED ışığıyla yaratıcı olun! LED Light Fun - LED ışığıyla yaratıcı olun! LED Light Fun - LED ışığıyla yaratıcı olun!

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!