This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Henüz gözler şirketin yakın zaman önce tanıttığı amiral gemisi modeli G2’deyken, LG orta sınıf segmentinde bulunan L serisinin bir sonraki halkası için hazırlıklarını sürdürüyor. Geçen yıl piyasaya çıkan ve beğeni toplayan Optimus L9’un bir sonraki jenerasyon cihazı olarak tasarlanan Optimus L9 II, serisindeki diğer telefonları (L3 II, L5 II ve L7 II) takip edecek ve bu serinin en gelişmiş özelliklerine sahip olacak.

lg logo android
© AndroidPIT

Çift çekirdekli, Qualcomm üretimi (Adreno 305 grafikli) 1.2GHz Snapdragon S4 MSM8320 SoC işlemcili olması beklenen L9 II, söylentilere göre 4.7 inç büyüklüğünde ve 720p çözünürlüğe sahip bir ekranla piyasaya çıkacak. Aynı zamanda cihazın 1 GB sistem RAM’i, 8 GB dahili belleği, genişletebilir depolama özelliği ve çift taraflı 8 megapiksel/1.3 megapiksellik arka ve ön kamerası ile 2150mAh gücünde bir pili olması bekleniyor. Ana kameranın sensör aydınlatıcısı olacak ve telefon Android 4.1.2 Jelly Bean’le çalışacak.

lg l92 468x460
© theUnlockr.com

LG’nin L serisinin bu son cihazının bu ayın sonunda resmen tanıtılması beklenirken, cihazın ne zaman piyasaya çıkacağı ve Türkiye’ye gelip gelmeyeceği konusu henüz açıklığa kavuşmuş değil.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!