This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

LG yeni cihazı G Flex 2 için bir video yayınladı. Videoda LG cihazın önceki modeline göre boyutlarındaki azalışı üzerinde duruyor. Ekran boyutu 6 inçten 5.5 inçe inmiş, onlara göre ideal ekran boyutu bu. Ayrıca ekranın dayanıklılığı da "Dura-Glass Guard" ile yüzde 20 daha arttırılmış. Muhtemelen iPhonelarını kırık camla kullanan milyonlarca Apple severden ibret aldılar.

lg g glex 2 side curved
 © ANDROIDPIT

Snapdragon 810 işlemci ile çalışan cihaz hızlı şarj özelliği de içeriyor. Daha da açmak gerekirse 38 dakika içinde yüzde ellisi doldurulabiliyor. Amerika ve İngiltere’de ön siparişleri açılan cihaz önümüzdeki haftalarda ülkemize de gelecek. En geç Nisan ayında gelmesi beklenen cihazın fiyatınınsa 1800-1900 TL civarında olması bekleniyor.

 

4 comments

Yeni yorum yaz:
 • Yasin Öz 25.Şub.2015 Link to comment

  Fiyatın 1800 lira olacağını hiç zannetmiyorum :) ilk flex bile 2500 lira falandı. Şuan üst seviye amiraller min 2400 liradan gelecek. Bu telefon en az 2800 lira olur. Çünkü eğimli ekran üretimi kolay değil.

  • Can C. 26.Şub.2015 Link to comment

   Acaba 2800 tl verecek kimse var mıdır bu cihaza çok merak ediyorum

   • Yasin Öz 26.Şub.2015 Link to comment

    Öyle ama ip6+ 3000 lira, geniş ekrandan başka ne özelliği var :) flex'te kavisli ekran, arka kapağın kendini iyileştirmesi gibi hiçbir telefonda olmayan özellikler var. Ha alırsın almazsın ayrı mesele ama alan adam en azından şu extra özellikler var diyebilir. Ayrıca qremote, qslide, dual window gibi güzel uygulamaları var :)

   • Can C. 26.Şub.2015 Link to comment

    Yasin bir iOS kullanıcısı ile Android kullanıcısını karşılaştırdığına inanamıyorum :D
    Kendini iyileştirme özelliğine gelince, evet güzel fakat bence karar vermek için görmek lazım. Yine de elle tutulur özellikleri olan bir cihaz.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!