This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

LG G2 için Android 4.4 bilmecesi bitmiyor

LG G2 sahiplerinin bekleyişleri bitmiyor. Android 4.4 güncellemesi için bekleyişleri yavaş yavaş sona yaklaşsa da LG’nin farklı ülkelerdeki birimlerinden yapılan açıklamalar kafa karıştırıyor. LG Suudi Arabistan, Ocak ayı sonuna doğru uluslararası güncelleme geleceğini belirtti ardından da bunu düzeltti. Cihazın uluslararası versiyonunu kullananlar için bu ay sonu ya da hemen takip eden hafta içerisinde telefonlarında Android 4.4 güncellemesi gelmesi hâlen ihtimaller arasında olsa da kesin bir bilgi yok. 

lg g2 teaser
Güncelleme bekleyişi çileye mi dönüşüyor? © LG/AndroidPIT

LG’nin Suudi Arabistan’ın Tweet’i LG G2 sahiplerinin 2014 Ocak ayı sonunda güncellemeye kavuşacaklarını müjdelemekteydi. Fakat daha sonra bunun bir karışıklık olduğu sadece Knock özelliğinde bir yeniliğe gidileceği belirtildi.

LG Kanada ise kullanıcıların 2014’ün ilk çeyreği sonuna kadar güncellemeyi beklememelerini tavsiye etmişti. Şimdilik Kanada haklı görünüyor. Bunun yanında ise Fransız SFR güncellemenin Aralık ayına hazır olacağını söylemişti ki bu tarih çoktan geldi de geçti bile. Eğer Android 4.4 güncellemesinin G2 telefonunuza neler getireceğini merak ediyorsanız bu video size fikir verebilir. 

sauditweet
Önce tweet sonra özür... © androidcommunity

Elbette gelmesi planlanan güncelleme sadece diğer pazarlara göre farklılıklar gösteren Suudi Arabistan cihazları için de geçerli olabilir. Umarız farklı bölgeler için farklı tarihler yayınlamazlar. Fakat görünen o ki LG G2 kullanıcıları bir süre daha beklemeye devam edecekler.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!