This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

LG G2'ye Android 4.4 KitKat güncellemesi beklenenden önce geliyor!

Fransa'nın en büyük operatörlerinden SFR'ye yakınlığıyla bilinen Club SFR haber sitesi LG G2 için Android 4.4.2 KitKat güncellemesinin tarihini paylaştı. Buna göre LG, G2 modeli için Android güncellemesini beklenenden önce bir tarihte dağıtımına başlayabilir.  

lgg2 4 4
 / © AndroidPIT

Geçtiğimiz haftalarda Güney Kore'de dağıtımına başlanan LG G2 için Android 4.4.2 KitKat güncellemesi sırayla dünyaya yayılıyor. Güney Kore'den sonra sıradaki bölgenin ABD'den önce olarak Avrupa olduğu tahmin ediliyor. Club SFR haber sitesi tarih olarak 28 Şubat'ı işaret ediyor. Buna göre 28 Şubat'da LG G2'nin uluslararası D802 versiyonunun (ülkemizde de satışta olan) güncellenmesine başlanacak. Hatta Club SFR bu iddiasıyla da yetinmeyip bir de ekran görüntüsü paylaştı. LG G2'ye olduğu iddia edilen cihazın ayarlar menüsünde Android versiyonu olarak 4.4.2 gözüküyor.

LG G2 D802 KitKat
Club SFR'den yayılan olay ekran görüntüsüne göre LG G2 (D802) modelinde Android 4.4.2 bulunuyor./ © Club SFR Smartphones

Görünen o ki yayınladığı güncelleme tarihiyle sevenlerini hem üzen hem de mahçup duruma düşüren LG, bunu toparlama çabası içinde. LG'nin bu hareketinin altında en büyük rakibi Samsung'un Mobil Dünya Kongresi'nde (MWC) yeni modelini tanıtacak olması yatıyor olabilir.

İddianın gerçek olup olmadığı bilinmez ama eğer doğru çıkarda Android 4.4 KitKat güncellemesi LG telefonlar için önümüzdeki haftalarda başlarsa, LG kullanıcılarına büyük bir jest yapmış olacak.

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!