This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 4 comments

LG çift tıklama özelliğini diğer cihazlarına da getiriyor

Güney Koreli teknoloji devi, LG G2 modelinin en ilginç özelliklerinden biri olan "çift tıklama" fonksiyonunu L-II serisinin tüm telefonlarına taşımaya hazırlanıyor. Çift tıklama yöntemiyle cihazın ekranına parmağınızla iki kez vurarak telefonu açıp kapayabiliyorsunuz. 

lg lseries 2
L5 II ve L7 II, Ocak ayı içinde çift tıklama özelliğine kavuşacak olan cihazlar arasında. / © AndroidPIT

2013 yılının en yenilikçi ve şık telefonlarından biri olan LG G2, birçok orijinal yazılım ve tasarım özelliğini de ilk kez kullanıcıların ayağına getirdi. Açma-kapama ve ses butonlarının arka yüzeyde yer aldığı ilk akıllı telefon olan LG G2'nin en pratik özelliklerinden biri de ekrana iki kez sertçe dokunduğunuzda telefonu uykudan uyandırabiliyor ya da açıkken kilit ekranını devreye sokabiliyor olmanız. 

LG şimdi çok beğenilen bu özelliği diğer üst düzey cihazlarına da getirmeye hazırlanıyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre 2014 Ocak ayı içinde LG'nin L-II serisinde yer alan L3 II, L5 II, L7 II ve L9 II modelleri de bu ilginç özelliği kavuşacak. Güncellemenin hangi sıra ve yöntemle yapılacağına dair henüz net bir bilgi bulunmuyor. 

LG G2 hakkında ayrıntılı inceleme yazısı: [İnceleme] LG G2: Tam teşekküllü bir telefon

LG G2 ile Galaxy S4'ün karşılaştırması: [Karşılaştırma] Galaxy S4 vs. LG G2

LG G2 ile Nexus 5'in karşılaştırması: [Karşılaştırma] Nexus 5 vs. LG G2

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!