This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
4 Shares No comments

LG G2 Mini mi geliyor?

2013 yılının en çok dikkat çeken telefonlarından biri olan LG G2 de, mini kervanına katılıyor. Teknoloji medyasında çıkan haberlere göre Güney Koreli üretici LG, tıpkı Samsung ve HTC gibi en popüler ve yeni telefonu olan G2'nin mini bir versiyonunu piyasaya sunmaya hazırlanıyor. 

LG G2
Yakında minisi gelebilir. / © telegraph

Teknoloji blogu Techblog'un haberine göre, LG de mini kervanına katılmaya hazırlanıyor. İlk önce Samsung'un popüler modeli S3 de denediği ve başarılı olduğu mini versiyon, başarılı bir telefonun daha küçük ekranlı, daha düşük donanım özelliklerine sahip, dolayısıyla da daha ucuz bir modelini piyasaya sürmeye dayanıyor. 

LG'nin ABD'de düzenlenecek olan CES 2014 fuarında tanıtacağının iddia edildiği bu yeni modelin, diğer şirketlerin aksine LG G2 Mini adıyla değil yepyeni bir adla pazarlanabileceği de söyleniyor.

Söylentilere göre, yeni ve kompakt G2,  4.7 inç ekrana sahip olacak. Ekranın Full HD mi yoksa 720 piksel HD mi olacağını şimdilik bilmiyoruz. LG G2 Mini'nin işemcisinin Qualcomm Snapdragon 800 SoC, sistemi RAM'inin ise 2GB büyüklüğünde olması bekleniyor. 

Ülkemizde de belli bir popülariteye kavuşan LG G2'nin daha ucuz bir modeli eğer gelecek olursa Türkiye'de de mutlaka ilgi çekecektir. Özellikle Samsung Galaxy S4 Mini ve S3 Mini modellerinin Türkiye'de yakaladığı yüksek satış rakamları da bunu gösteriyor. 

Vasıtasıyla Gizbot Kaynak: Techblog

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!