This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Güney Kore’li LG firmasının bir kaç hafta önce tanıttığı ve büyük beğeni toplayan modeli G2’nin Türkiye ön sipariş fiyatları belli oldu. Açıklanan fiyatlar gösteriyor ki Güney Koreli firma hem çıkış tarihi hem de fiyatlar konusunda rakiplerinin önüne geçerek başarılı satış rakamları elde etmeyi hedefliyor.

LG G2
LG G2 © telegraph

Yakın tarihte tanıtılan ve satışına dünya genelinde yavaş yavaş başlanan LG G2 ülkemizde stoklara 25 Eylül’den itibaren girecek. Mobil dünyada beklenenden daha çok beğeni toplayan ve özellikle kamerasıyla bizleri şaşırtan G2, fiyatlarıyla da başarılı satış rakamlarına ulaşacağa benziyor. Sitemizde Sony Xperia Z1 ile yaptığımız karşılaştırmadan galip ayrılarak alkışlarımızı toplayan LG G2’ nin teknik özelliklerini gelin bir kez daha hatırlayalım;

  LG G2
Sistem Android 4.2.2
Ekran 5,2 inç, LCD IPS, Full HD (1.920 x 1.080 Piksel)
İşlemci Qualcomm Snapdragon 800, 2,3 GHz
RAM 2 GB
Dahili Hafıza 16/32 GB
Kamera 13 MP (arka) / 2,1 MP (ön)
Pil 3.000 mAh
Bağlantı LTE, HSPA+, WLAN, Bluetooth 4.0, NFC, USB 2.0
Boyutlar 138,5 x 70,9 x 8,9 mm
Ağırlık 140 g

Teknosa’nın ön siparişleri toplamaya başlamasıyla LG G2’nin ülkemize hangi fiyattan gireceği de şekil kazanmış oldu. Buna göre 16GB'lık versiyonun fiyatı 1599TL, 32GB'lık versiyonun fiyatı ise 1799TL olarak açıklandı. LG, daha önce tahmin edilen 1999 TL’lik sınırın altında bir fiyatlandırmaya giderek bizleri hem şaşırttı hem de sevindirdi. Görünen o ki LG rakiplerinden hem hızlı davranarak hem de fiyat avantajı sağlayarak sıyrılmayı planlıyor. Doğrusu bunun keyfini en çokta biz, tüketiciler çıkartacak!

Cihazı Teknosa'nın sitesinden 13-25 Eylül arasında ön siparişle satın almak mümkün. Teknosanın verdiği bilgilere göre ise stoklara 25 Eylül'de girmeye başlayacak. Ayrıca Teknosa LG G2 için ön siparişte bulunan müşterilerine güzel de bir sürpriz yaparak 129 TL değerindeki QuickWindow kılıfını da hediye ediyor. 

quickwindow
Teknosa'da ön siparişle şimdilik yalnızca siyah ve beyaz kılıflar alınabilecek ama normalde QuickWindow kılıfları 7 farklı renge sahip. © LG

 

Kaynak: Teknosa

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!