This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

27 Mayıs tarihindeki tanıtım öncesinde LG G3’ün basın için hazırlanmış olan görselleri sızdı. Görseller bize bilmediğimiz pek bir şeyler söylemese de şık görünüyor. 

lg g3 black back
© PhoneArena

QHD ekran çözünürlüğüne ve 13MP kameraya sahip olması beklenen cihaz tasarımıyla da kullanıcıları sevindireceğe benziyor. Muhtemelen dört çekirdekli Snapdragon 805 işlemci barındıracak olan cihaz 3 renk seçeneğiyle geliyor.

lg g3 top
 / © phoneArena
lg g3 white
© PhoneArena
lg g3 gold
© PhoneArena
lg g3 black
© PhoneArena

Yeni görüntüler sonrasında LG G3 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: Phone Arena

5 comments

Yeni yorum yaz:
  • qhd ekran hata olur. onun dışında yasarım süper. ben arayüzü de seviyorum. asıl samsung'un arayüzü hoşuma gitmiyor. s5'in arayüzü (kendi şahsi fikrim) 500 liralık telefon arayüzü gibi duruyor. onun dışında lg gerçekten "sıfır" çerçeveye yaklaşıyor. apple buna 4.5" anca sığdırır.

  • arayüze el atmalı.Daha da sadeleşmeli arayüz! Birde bu görseller de kasa alüminyum mu acaba? öyle olsa tadından yenmez bence. bir de kulaklık desteği(bets audio, harman cardon, surround ses vb), birazda hoparlör geliştirse ondan kralı olmaz piyasada!!!

  • Tasarım mı..? :) Bence tasarım çok hoş olmuş. Ama yazılımın geliştirilmesi ve fiyatın uygun olması önemli..

  • Aynen tasarıma acil el atması lazım. birde home tuşu eklese daha iyi olur sanırım.

  • Tasarım mükemmel :) Ama LG'nin acilen yazılıma el atması ve şu çocuksu arayüzden vazgeçmesi gerek. Yoksa böyle bi telefona yazık olur.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!