This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
15 Shares 1 Comment

LG G4 satışlarıyla LG G3 gerisinde kalabilir. İşte nedeni

İki hafta içerisinde tanıtılacak olan LG G4 için beklentiler büyük. LG’nin en yeni amiral gemisi olacak cihaz için ise çıkmadan yorumlar yapılmaya başladı. Bazı özellikleri şimdiden ortaya çıkan cihazla ilgili hala sır perdesi olan konular da yok değil.

LG G4 new teaser
  © LG

Seul merkezli analiz şirketi IBK Investment & Securities LG G4 ve satışlarıyla ilgili yaptığı analizler sonrasında çok da iç açıcı konuşmadı. Uzmanlar LG G4 için “etkileyici bir ürün” yorumu yapsalar da satışlarının LG G3’ten daha geri kalabileceğini belirttiler. Bunun sebebiyle Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge. Piyasaya yeni giren Samsung cihazlarının çılgınca başarısı piyasanın dengelerini de alt üst etmiş durumda.

Bunun yanında Snapdragon 810 yerine Snapdragon 808 tercih edilmiş olması da hayal kırıklığı olarak nitelendirildi. Aslına bakarsanız henüz LG’nin hangi işlemciyi kullanacağı kesin değil ve LG’den de bu yönde bir açıklama gelmedi. Cihazla ilgili şimdilik bilinenlerse 16 MP kamera, 5.5 inç ekran ve 8 MP ön kamera. QHD ekran ve Lollipop zaten şart.

Bakalım LG G4 10 milyon çıtasını geçmeyi başaracak mı?

Kaynak: Korean Herald

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • fiyati uygun olursa satabilir; fakat Samsung gibi uçuşa geçerse satıştan beklediğini alamaz.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!