This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

LG Nexus 4: Başka Bir Sızıntı Daha...

29 Ekim tarihinde yapılacak bir etkinlikle tanıtılacak olan Google Nexus telefonların son jenerasyonu LG Nexus'un etkinlik öncesinde yine basına cihazın fotoğrafları sızdırıldı. Yeni LG Nexus 4 haberlerinin iyice ayyuka çıktığı günlerin sona ermesine 4 gün kala bu ürünün son fotoğraflarına aşağıda göz atabilirsiniz.

 


 

Daha önce sızan fotoğraflar ile arasında ciddi bir farklılık bulunmayan bu fotoğraflar yeni cihazın LG fabrikalarından son zamanlarda çıkan modellere göre yuvarlak hatlarını bir kez daha gözler önüne seriyor. Bu arada üzerinde pek fazla durulmayan bir konuda Google'ın 29 Ekim'deki sunumda sürpriz yapmasının beklenebileceğini düşünüyorum. Süprize konu olabilecek alan ise yeni nesil Nexus telefonun ismi. Teknoloji çevrelerindeki yaygın beklenti yeni telefonun adının LG Nexus 4 olarak çıkacağı şeklinde ama Samsung tarafından üretilen Nexus'un 'Samsung Galaxy Nexus' olarak adlandırılmıştı. Bu bağlamda 29 Ekim'de tanıtılacak cihazın adının ' LG Optimus Nexus' olması ihtimali de bulunuyor.

 

Yeni nesil Nexus'un muhtemel özelliklerini de tekrardan paylaşmak isterim:

  • 1280 x 768 piksel görüntüleme kalitesine sahip 4.7 inçlik ekran
  • 1.5 Ghz'lik Snapdragon S4 quad-core dört çekirdekli işlemci
  • 2 GB RAM
  • 8GB ve 16 GB dahili hafıza seçenekleri
  • 8 megapiksellik kamera
  • Android 4.1.2 işletim sistemi

Yeni LG Nexus hakkındaki söylentilerin sona ermesine çok az bir zaman kaldı. 29 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan Google sunumunu çok yakından takip ederek okuyucularımızı haber portalı üzerinden en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
 

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!