This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 1 Comment

LG’nin Yeni Konsept Telefonu Sanki Batman İçin Hazırlanmış Gibi

 Konsept akıllı telefonlar üzerinde yaptığımız bir tarama sonrasında LG tarafından geliştirilen ‘Flutter’ isimli ve oldukça iddialı bir şekilde dizayn edilen telefon ilgimi çekti. Bir yelpaze edasında açılıp kapanabilen bu telefon adeta bir süper kahraman İçin hazırlanmış gibi. Yeni Batman (Gerçi son filmde hakkın rahmetine kavuştu ama neyse) ya da James Bond'un üzerinde  Flutter'ı görürsek şaşırmayalım.

 Aslında yukarıdaki fotoğrafta yer alan bu konsept ürün üzerinde durmamın sebebi bir zamanlar bir çok cep telefonu kullanıcısı tarafından tercih edilen kapaklı telefonlara bir özlem olup olmadığını sorgulamak. Malum son yıllarda gelişmekte olan akıllı telefon piyasası içerisinde neredeyse tüm yeni ürünler kapaksız piyasaya sürülüyor. 2000’li yılların başlarından ortalarına kadar özellikle bayanlar tarafından çok tutulan açılır kapanır kapaklı telefonları bir hatırlayalım ve şu soruyu kendimize bir soralım: Acaba açılır kapanır kapaklı telefonları özlüyor muyuz?

Not: Bu arada yukarıdaki fotoğrafta yer alan konsept ürünün yakın zamanda piyasaya sürülmesini beklemek anlamsız olacaktır.

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!