This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 7 comments

LG Bükülebilen OLED Ekranlı Telefon Üretmek Üzere

Bükülebilen, esnek ekranlı telefonlar hakkında 2012 boyunca devam eden söylentilere son nokta CES 2013 Etkinliği'nde tanıtılan YOUM Projesi ile  bu teknolojinin geliştiricisi ve de öncüsü olan Samsung tarafından konulmuştu. Şimdi ise Samsung'un hemşehrisi LG, 2013'ün sonuna kadar tam esnek OLED ekranlı bir akıllı telefonu piyasaya sürmeye hazırlandığını duyurdu.

(c) Gorilla Glass

LG'nin finansal performansının değerlendirildiği bir toplantıda firmanın 2013'ün dördüncü çeyreği içerisinde tam olarak bükülebilen, esnek OLED ekranlı bir akıllı telefon çıkarma planlarının olduğu bilgisi Güney Koreli teknoloji dedvinin mobil cihazlardan sorumlu başkan yardımcısı Yoon Bu-hyun tarafından sızdırıldı. 

Bu-hyun'un yaptığı açıklamada firmanın yeni tanıtacağı cihazın Samsung'un CES 2013 Etkinliği'nde tanıttığı prototipler arasında yer alan kıvrılarak cepte taşınabilenlere benzeyeceğine yer verildi. 

Samsung'un CES 2013'de tanıtmış olduğu ürünlerin ve de YOUM teknolojisi üzerine yapılan sunumu aşağıda tekrar hatırlama imkanına sahip olabilirsiniz. 

(youtube linki: buradan)

Düşüncelerinizi yorumlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin. 

Kaynak: The Verge

7 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!