This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

LG Optimus 4X HD Almanya’da Resmi Olarak Piyasada

Resmi duyurular her zaman için önemlidir. İlk LG Optimus 4X HD ler son günlerde Alman dükkanlarına gelmeye başladı fakat ilk olarak bugünden itibaren resmi olarak satışa sunulmuş olacak. LG bunu sitesinde paylaştı fakat bu telefonun tüm Avrupa’da erişilebilir olacağı anlamına gelmiyor.

Bir Google aramasıyla farklı sonuçlar almak mümkün. Örneğin Getgoods ve HOH sitelerinde ürün satıştayken (teslimat 2-4 gün arasında), Computeruniverse ve Amazon sitelerinde LG Optimus 4X HD henüz mevcut gözükmüyor.

Satış fiyatı 499 Avro olan cihazın kullanıcıya sağlayacak özelliklerini saymak gerekirse, cihaz Tegra 3 Quad-Core İşlemcisi (1.5 GHz), 8 Megapiksel kamerası, 4.7inç HD IPS ekranı ve Android 4.0 “Ice Cream Sandwich” işletim sistemi olacak. Bunun yanısıra 16 GB’ın üzerinde dahili belleği ve 2150 mAh pili de yabana atılmayacak özelliklerinden.

Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce LG yeni LG Optimus 4X HD’si ile Android pazarındaki çok da iyi olmayan imajını düzeltebilir mi? Bize bu akıllı telefon gayet umut verici gözüküyor.
 

Kaynak: Engadget

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!