This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

LG Optimus G: Yeni Jenerasyon 2013 Sonbaharında Geliyor

Ülkemizde an itibariyle 1.600 TL ile 1.700 TL arasında fiyatlarla satılan LG Optimus G'nin yeni sürümünün 2013'ün sonbaharında geleceği bilgisi firmanın mobil pazarlama biriminin başındaki Won Kim tarafından paylaşıldı. Dünyanın önemli akıllı telefon üreticilerinden LG'nin amiral gemisi ürünü olma özelliği taşıyacak olan yeni Optimus G hakkındaki ipuçları ve söylentileri yazının devamında bulabilirsiniz.

LGOG1

LG Optimus G şu andatartışmasız bir şekilde Türkiye akıllı telefon piyasasının en iyi cihazları arasında yer alıyor. Fakat yine de çok yakın bir gelecekte üç aşağı beş yukarı benzer fiyatlarla pazara giriş yapacak olan HTC One ve Samsung Galaxy S4'ün nefesi LG'nin piyasaya sürmek için biraz geç kaldığı Optimus G'nin ensesinde.

Gelelim yeni nesil Optimus G'nin muhtemel özellikleri üzerine dönen söylentilere. Engadget'in Seul kaynaklı olarak geçtiği habere göre 5 inçlik ekran boyutuna sahip olacak olan LG'nin yeni amiral gemisi cihazı firma yetkililerinin deyimi ile ''değişik ve benzersiz'' olacak. Sonuç olarak her üretici kendi ürünlerini bu tip sözlerle över fakat bence LG için en önemli husus yeni cihazlarının tanıtımını Galaxy S5 ve HTC One'ın bir sonraki sürümünden mümkün olduğunca önce yapmaları. 

Mevcut süper akıllı telefon piyasasının dinamikleri önümüzdeki dönem içerisinde çıkışını beklediğimiz Motorola X Phone ve Galaxy Note 3'e ilave olarak LG Optimus G'nin de adının iddialı bir şekilde dile getirilmeye başlamasıyla yavaş yavaş değişmeye başlıyor. 

LG Optimus G hakkındaki her türlü düşüncenizi yorumlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin.

Kaynak: Engadget

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!