This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

LG Optimus G'nin Özellikleri Basına Sızdı, Nexus İçin Uygun Görünüyor

Belki diyorduk LG, bir sonraki Google Nexus üzerinde çalışıyordur. Ki bunda da haklı çıkmış olabiliriz çünkü ortalıkta bazı haberler dolaşıyor. Fakat sızan bilgilere bakılırsa LG'nin üst seviye Android akıllı telefon mazisine yakışmayacak şekilde bu yeni üreteceği telefon çok güven uyandırmayacak. Belki de daha fazla bilgi gün yüzüne çıktığında daha başka değişikliklerle karşılaşabiliriz.

Koreli bir kaynağa göre LG'nin en son üst seviye telefonu, Optimus G yolda. Akıllı telefonun özellikleri hakkında şimdilik şu bilgilere ulaştık: Quad-core işlemci, 13MP kamera, 2GB RAM ve 4.7 inç IPS HD ekran. Bağlantı büyük ihtimalle LTE gelecek ve voice over LTE özelliği büyük ihtimalle dahil olacak ki bu da Amerika'da pazara sunulursa ilk VoLTE (voice over LTE) özellikli telefonlardan biri olacak. Yazılım tarafında ise cihazın Android 4.0 ile gelmesi bekleniyor.

Cihaz ile ilgili şu an elimize geçen bir fotoğraf yok ama kaynağın bildirdiğine göre şu anki LG L Serisine benzer olabilir (yukardaki fotoğraf). Tabii cihaza ait bir resmin olmayışı da sızan bilgilere daha da çok şüphe katıyor. Çok hoş özellikler belirtip bir sonraki cihazımız böyle olacak demek nerden baksanız dünyanın en kolay işlerinden biri.

Biz yine de bu sızıntının gerçek olmasını umuyoruz çünkü bize göre cihaz kulağa oldukça iyi geliyor. Endüstriyel tasarımları her zaman tartışmalara gebe olduysa da LG şu ana kadar oldukça etkileyici özelliklere sahip telefonu piyasaya sundu. Örneğin Amerika'da çıkan ilk çift çekirdek cihaz.

Kaynak: Pocketdroid

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!