This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 3 comments

Link ve dosya paylaşım uygulaması Pushbullet'a güzel bir güncelleme

Son gelen güncellemeyle hayatımızı oldukça kolaylaştıran Pushbullet'ın ara yüzünde oldukça güzel değişiklikler de karşımıza çıkıyor. Bundan sonra dosya göndermek ve mesajları paylaşmak daha kolay. Bunun yanında “arkadaşlarım” ve “ben” gibi kategoriler de uygulamaya eklenmiş böylece kendi cihazlarımıza ve arkadaşlarımıza yaptığımız gönderimler arasında kaybolmayacağız.

androidpit pushbullet hero 1
© ANDROIDPIT

Öncelikle çok okuyor, çok araştırıyor ya da çok izliyorsanız ve bunlardan hepsini o anda yapamıyorsanız, Pushbullet sizin için şart. Aynı Pocket gibi. Evet, biliyorum Türkiye’de böyle işlevsel uygulamalar Tinder ya da Tavla uygulaması gibi uygulamaların gerisinde kalıyor, çok üzerine konuşulmuyor fakat olsun, biz konuşalım. Çünkü 2013 yılında ortaya çıkan Pushbullet şu an marketteki en iyi ücretsiz uygulamalardan ve sizin kolayca link ya da dosya paylaşmanızı sağlıyor. Şarj da yemiyor, arkada sakin sakin duruyor.

androidpit pushbullet hero 4
© ANDROIDPIT

Dosya paylaşım platformu ve uygulaması olarak Pushbullet ile artık birden çok fazla dosya aynı anda paylaşılabilecek. İşlevsel bir yenilik. Bunun yanında arkadaşlarınızla paylaştığınız dosyalar o an gönderilen kişi hangi cihazdaysa anında belirecek. Bu arada Windows masaüstü için de sohbet penceresi geliştirilmiş yani bundan sonra YouTube izlerken alt-tab yapıp sohbete gelip gitmeye gerek yok. Kulağa iyi geliyor.

Pushbullet - SMS on PC Install on Google Play

 

3 comments

Yeni yorum yaz:
  • semih 02.Tem.2015 Link to comment

    İndirdim ama pek anlamadım :(

  • olmazsa olmazlarımız ( telefon için ) içerisine girmeye başladı..çok seviyorum bu programı..pc den arkadaşın telefonuna çok kolay bi şekilde link gönderebiliyorum..

  • kesinlikle kullanılması gereken bir uygulama ben hem s4ümde hem ios tabletimde hem de bilgisayarımda (masaüstü,firefox,chrome) kullanıyorum

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!