This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

[Video] LinkedIn Güncellemesiyle Gelen Yeni Özellikler

linkedin android

LinkedIn halihazırda internette uzun süredir en popüler hizmetlerden biri fakat bunun yanı sıra özellikle özel sektör çalışanlarının bileceği üzere mobil dünyada da çok kullanılan bir uygulama. İlk çıktığında mükemmelden uzak olan mobil uygulaması yeni güncellemeyle tamamen yeni bir çehre kazandı ve mükemmele bir adım daha yaklaştı.

LinkedIn yavaş yavaş daha büyük kitlelere ulaşarak özgeçmiş (CV) ve profesyonel çalışan pazarı alanında bir referans noktası haline geldi.

Android uygulaması ise iki sene önce ilk çıktığı halinden çok daha farklı: Bu güncellemenin en güçlü yanı kontrolleri kolaylaştıran yeni grafiksel tasarımı. Birbaşka özelliği ise önünüze çıkan profilleri takip etme, davet etme, tavsiye etme, paylaşma ve yorum yazabilme gibi özellikler getirmiş olması.

Bu yeni sürümü için bir de tanıtım videosu hazırlayan LinkedIn'ine yeni gelen özellikleri bu videodan izleyebilirsiniz. Eğer CV'nizi sürekli güncel tutmak ve kariyeriniz çevresinde dönen şeylerden haberder olmaya devam etmek istiyorsanız uygulamayı buradan yükleyebilirsiniz (video için harici link buradan):

(Fotoğraf: LinkedIn@Google Play Store)

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!