This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 3 comments

Manuganu: Türk Yapımı Oyun Google Play'de Büyük İlgi Görüyor

İlk oyun projesi Gravity Project ile dünya çapında çok büyük bir başarı yakalayarak göğsümüzü kabartan dijital efekt sanatçımız Alper Sarıkaya bu sefer mükemmel platform oyunu Manuganu ile karşımızda. Fırından yeni çıkan Manuganu ile ilgili ilk izlenimlerim bu oyunun kolaylıkla Google Play üzerinde en sevilen oyunlar arasına gireceği yönünde. 

Manuganu Teaser
Sürükleyici macera oyunu Manuganu Google Play üzerinde ücretsiz/ © Alper Sarıkaya

Platform Runner yani dilimizde platform koşucusu anlamına gelen tanımlama bu mükemmel oyunun sevimli kahramını Manuganu'ya takılan lakap. Oyunun Google Play üzerindeki sayfasındaki açıklamalar ''Pür Aksiyon'', ''Bir Koşu Macerası'' olarak iki ana başlık altında toplanmış durumda. 3 boyutlu koşu oyunu konseptinde geliştirilen bu muhteşem ücretsiz oyunda sevimli dostumuz Manuganu'yu sallanan çekiçlerden ve baltalardan kaçırıyor, hareket eden buz platformlarından zıplatıyor ve ateş püskürten deliklerin etrafından dolaştırıyoruz.

GravityProject  Manuganu

Gravity Project'den sonra yayınlanan Manuganu Google Play'de şimdiden büyük ilgi gördü / © Alper Sarıkaya

Buraya tıklayarak Google Play üzerinden indirebileceğiniz Manuganu Android cihazınız üzerinde yaklaşık olarak 43 MB'lık bir depolama alanına ihtiyaç duyuyor. Manuganu  uygulaması Android 2.2 ve üzeri cihazlarda çalışabiliyor. Manuganu hakkında daha kapsamlı bir detaylı bilgi edinmenize yarayabilecek bir videoyu aşağıda izleyebilirsiniz. 

(youtube linki)

Tüm AndroidPIT takipçilerine Manuganu'yu şiddetle tavsiye ederken, bizleri Gravity Project'den sonra Manuganu ile uluslararası mobil oyun platformunda başarıyla temsil eden Alper Sarıkaya'yı kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.

3 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!