This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Mario'yu Daha Hızlı Koşturacak Benzer 5 Android Oyunu

80'li yılların sonundan 90'ların ortalarına kadar bir atari furyası tüm dünya ve biraz gecikmeli de olsa Türkiye'yi kasıp kavurmuştu. Bu dönemde Nintendo firması ile beraber Süper Mario oyunu en ön plana çıkanlardan isimlerin başında geliyordu. Uzun bir aradan sonra Super Mario ve diğer eski atari oyunları Android üzerinden hayatımıza tekrar girmeye başladılar.Bu yazımızda bu sınıftaki uygulamalardan en çok gözümüze çarpanlara şöyle bir göz gezdirelim istedik.

Project 83113

 

 

Project 83113 makinelerin hakimiyetine son vermek için yaratılmış bir kahraman. Bu misyonunun tamamlanabilmesi için kahraman ile uzun bir yolculuğa çıkıyorsunuz.Nihai hedef ise tüm makinelerin kökünün kazınacağı yer olan sıfır noktasına ulaşmak. Kahramanımızın adı Belle. Yarı kedi yarı robot görünümlü kahraman ile maceranın dibine vuruyorsunuz.

Sonic 4 Episode I

 

 

En kült platform oyunlar listesinin demirbaşlarından Sonic'in Android platformuna geleceğini öğrendiğimizde ne kadar da heyecanlanmıştık. Cevval kirpi arkadaşımızın en son Android uyarlama oyunu olan Episode 2 maverayı tam gaz devam ettiriyor. Tegra-3 optimizasyonuna da sahip olan bu uygulama 4 adet yeni bölgeyi de beraberinde getiriyor. Fakat bu oyunun fiyatının 8 $'dan satıldığını ve de bu fiyatla el yaktığını belirtelim

 

Killer Bean Unleashed

 

 

Kill Bill filmini hatırlatan bir intikam hikayesine sahip olan bu oyunda zamanında elit bir ajansın üyesi olan fasülye arkadaşımızın uzman ajanlarla mücadelesine konuk oluyoruz. Üç farklı zorluk seviyesine sahip olan oyunda toplamda 15 adet farklı bölüm bulunmakta. Killer Bean Unleashed gayet sürükleyici bir oyun olarak beğeni kazanıyor.

 

 

Oscura

 

0.99$'lık fiyatıyla ön plana çıkan Oscura uygulamasında ise esrarengiz bir adada korkunç kırmızı gözlü canavarlara karşı bir gerilim atmosferi içerisinde mücadele veriyorsunuz. Toplamda 12 bölüm içeren bu uygulamada adaya dağılmış ışık parçalarını toplamaya çalışıyorsunuz.

Cordy

 

Cordy içerisinde bir çok sevimli robotun yaşadığı 3 boyutlu bir dünyanın sakinlerinden birisi. İlginç görevleri bünyesinde barındıran bu oyunda kahramanımız Cordy'i amacına ulaştırıken objerleri itmesine ve üzerlerinden atlamasına yardımcı oluyoruz. Bu oyun grafik anlamında Android'in en ilgi çekici oyunlarından bir tanesi olarak göze çarpıyor.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!