This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Mario'yu Daha Hızlı Koşturacak Benzer 5 Android Oyunu - 2

Bir süre önce sizlere daha az bilinen ama oynamaktan kesinlikle çok zevk aldığımız beş Android oyunundan bahsetmiştik. Seçim aşaması Google Play’in potansyel olarak inanılmaz oyunlarla dolup taşmasından dolayı kolay olmamıştı. Bugün ise listeye obsesif derecede oynuyor olduğumuz beş yeni oyun ekliyoruz. Karakter temalı, içinde çok farklı şeyler yapabileceğiniz ve oldukça yaratıcı bu oyunlar şanslı Androidcilere keyifli zaman geçirmeyi vaadediyor.

Gunman Clive

Gunman Clive bizi 19. yüzyılın vahşi batısına götürüyor. Eli her an silahının kabzasında gezen hızlı silahşör Clive, belediye başkanının kızını kaçıran haydutların peşine düşüyor. Biz özellikle -sizin de videoyu izledikten sonra anlayacağınız üzere- oyunda kullanılan kalem çizgileri ve oyunun mizah anlayışını sevdik. Büyük, korkutucu ve orda burda saklanan bosslarla dolu 16 bölüm sizi bekliyor. Eğer oyun yavaş çalışırsa ekran ayarlarını veya büyüklüğünü değiştirmenizi öneriyoruz. 

Chronos & Cash

Chronos & Cash’te bir hırsız ve robot, kötülerin mülklerini talan ediyor. Her bölüm eski atari tarzı 2 boyutlu ekrandan oluşuyor. Görevleri tamamlamak için dar platformlardaki kötü adamlardan kaçmanız lazım. Para dolu çantaları ve yoldaki gizli hazineleri toplayın. Bu oyunun son derece retro grafiklerinin yanında bir hırsızla robotun bir olup zamandaki yolculuğu hoşumuza giden unsurlardan.

Babylonian Twins

Milattan önce 576 senesinin Mezopotamya’sına dalın ve Babil İkizleriyle (Babylonian Twins) dünyanın en eski gizemlerinin peşinden koşun. Hem interaktif bir puzzle hem de bir platform oyunu olan Babylonian Twins son derece bağımlılık yapan ve harika tasarlanmış bir oyun. Oyunun aynı zamanda Babil Kulesi, Babil Geçitleri ve Asma Bahçeleri gibi önemli sembolleri de içermesi gerçekten çok hoş. 

Stellar Escape

Şimdi de Mezopotamya’dan Stellar Escape oynayarak uzaya yolculuk edebilirsiniz. Siz Elliot Black adında Beta sektöründen bir kuryesiniz. Ama korkunç bir hatadan sonra gemiden atılıyorsunuz. Yapmanız gereken ise uzay istasyonunda yolculuk yapıp geminize ve de sonunda evinize dönmek. Oyunun bedava versiyonunda 4 bölüm var ama ful versiyonunda 15 bölüm var ve sadece 0.99 dolar. Stellar Escape hoş grafikleri ve basit ama tatmin edici kontrolleriyle bizden artı not aldı.

Magic Portals HD

Magic Portals HD, karışık puzzlelarını içinde barındıran klasik 2D platformlu bir oyun. Fantasia’daki Micky Mouse’unki gibi giyinmiş karakteriniz çeşitli büyüler yaparak portallar açıyor, ateş yolluyor ve mücevher topluyor. Oyun 90 bölümden, çözülecek bir çok puzzledan ve dövülecek bir çok kötü adamdan oluşuyor. 16-bit tarzı hoşumuza gitti.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!